Odszkodowania Słubice, uzyskaj odszkodowanie w Słubicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie po kolizji lub wypadku komunikacyjnym

Zgodnie z obowiązującym prawem, osobom poszkodowanym w zdarzeniach komunikacyjnych, przysługuje wypłata stosownych świadczeń z polisy OC sprawcy. O wysokości tych świadczeń, decydować będzie rozmiar poniesionych szkód oraz inne okoliczności w konkretnej sprawie. Poszkodowanym przysługuje pełny zwrot kosztów naprawy uszkodzonego samochodu. Mogą oni również wybrać metodę rozliczenia z ubezpieczycielem. Najczęściej wybierane jest rozliczenie kosztorysowe, a więc pieniądze wypłacane są z góry, na podstawie wystawionego kosztorysu naprawy samochodu. Innym wyborem jest naprawa warsztatowa, na którą decydują się zazwyczaj posiadacze młodszych pojazdów.

Nieco więcej formalności czeka poszkodowanych, którzy ucierpieli na skutek wypadku. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci koszty leczenia i rehabilitacji, ale konieczne w tym celu będą stosowne rachunki i faktury. Niezbędna będziesz również dokumentacja medyczna z przebiegu leczenia. Poszkodowanym przysługuje również wypłata zadośćuczynienia za szkody osobowe, takie jak cierpienie czy smutek. O świadczenie to może także ubiegać się rodzina osoby, która zmarła w wyniku wypadku. Może zdarzyć się, że wypadek spowoduje u osoby pokrzywdzonej, stały uszczerbek na zdrowiu. Wtedy zgodnie z obowiązującym prawem, poszkodowanemu powinna przysługiwać stosowna renta. O pomoc w uzyskaniu odszkodowania Słubice i na obszarze całego kraju, można zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej.

Zalety współpracy z kancelarią odszkodowawczą

Osobiste dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela wiąże się niekiedy z ogromnym stresem i zaangażowaniem ze strony poszkodowanych. Problem wzmaga się, jeżeli ubezpieczyciel wypłaci zbyt niskie odszkodowanie lub odmówi wręcz wypłaty jakichkolwiek pieniędzy. Wtedy konieczne staje się napisanie odwołania od decyzji ubezpieczyciela. W tym oraz wielu innych czynnościach, może pomóc kancelaria odszkodowawcza. Przejmuje ona wszelkie obowiązki poszkodowanego i dąży do uzyskania najwyższych świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela. Jeżeli nie wiesz jak sprawnie uzyskać odszkodowanie w Słubicach, to zwróć się do nas. Nie musisz martwić się o żadne opłaty wstępne, rozliczamy się dopiero po wygranej sprawie, a Ty możesz cieszyć się wyższym odszkodowaniem.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Słubic

Nasz oddział w Słubicach

helpfind

Oddział w Słubicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830