Odszkodowania Słupca, uzyskaj odszkodowanie w Słupcy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o odszkodowanie za wypadek przy pracy w Słupcy?

Najważniejszym dokumentem w celu uzyskania odszkodowania Słupca czy na obszarze Polski od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jest protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pracodawca odmawia sporządzenia takie dokumentu lub istnieją inne czynniki, które na to nie pozwalają. Wtedy dochodzenie odszkodowania jest zdecydowanie trudniejsze i wymaga przejścia przez skomplikowany proces. Jeżeli natomiast dopełniono wszelkich wymogów formalnych, ZUS wypłaca poszkodowanemu stosowne odszkodowanie lub inne świadczenia np. zasiłek chorobowy czy rentę. Ponadto poszkodowany ma prawo do świadczeń uzupełniających z polisy OC pracodawcy lub bezpośredniego od zakładu pracy – jeżeli takiego ubezpieczenia nie posiada. Wypłata tych świadczeń będzie jednak możliwa dopiero, po otrzymaniu pieniędzy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kancelaria odszkodowawcza na terenie Słupcy

Jeżeli masz problem i nie wiesz jak prawidłowo starać się o najwyższe odszkodowanie w Słupcy, możesz zwrócić się do nas. Dzięki nam dowiesz się, jakie dokumenty będą potrzebne dla Zakładu Ubezpieczeń, jak należy się odwołać i kiedy o stosowne świadczenia, mogą ubiegać się osoby najbliższe poszkodowanego. Kompleksowo zajmiemy się prowadzeniem Twojej sprawy i nie będziesz musiał wnosić żadnych opłat wstępnych. Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często przedstawiają jedyną drogę do uzyskania wyższego odszkodowania, jako proces sądowy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby stawić się na rozprawie osobiście, jednak zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem będzie wsparcie prawne kancelarii odszkodowawczej.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Słupcy

Nasz oddział w Słupcy

helpfind

Oddział w Słupcy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830