Odszkodowania Słupsk, uzyskaj odszkodowanie w Słupsku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania Słupsk

Nierzadko zdarza się, że samodzielne dochodzenie odszkodowania lub innych świadczeń po wypadku w pracy czy na drodze, przerasta siły poszkodowanych. W związku z tym, warto skontaktować się z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą, która skutecznie wyegzekwuje należne pieniądze od ubezpieczyciela. Trzeba co prawda przygotować się na to, że firma ta pobierze prowizję od wygranej kwoty, ale podsumowując i tak zyskuje się dużo więcej.

Najczęściej z zaniżonym odszkodowaniem spotykają się poszkodowani kierowcy, których pojazdy zostały uszkodzone na skutek kolizji lub wypadku. Niestety aż 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań jest zbyt niska i nie wystarcza na pokrycie kosztów naprawy pojazdu. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różnego rodzaju zabiegi np. proponując tanie części zamienne zamiast oryginalnych, w celu wypłaty niższego odszkodowania. Większość takich działań jest niezgodna z prawem, jednak nie wszyscy poszkodowani są tego świadomi.

Na co mogą liczyć osoby poszkodowane na terenie Słupska?

Odszkodowanie to tylko jedno z kilku podstawowych świadczeń powypadkowych, dotyczące wyłącznie szkód materialnych. Zupełnie innym świadczeniem jest zadośćuczynienie, które rekompensuje wszelkie straty moralne, takie jak ból i cierpienie na skutek poniesionych obrażeń w wypadku lub smutek i żal spowodowany śmiercią bliskiej osoby. Oprócz tego osoby, które doznały stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mają prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy lub zwiększonych potrzeb finansowych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów ze Słupska

Nasz oddział w Słupsku

helpfind

Oddział w Słupsku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830