Odszkodowania Sochaczew, uzyskaj odszkodowanie w Sochaczewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie po wypadku z polisy OC sprawcy w Sochaczewie

Wypadki komunikacyjne to z pewnością bardzo nieprzyjemne sytuacje zarówno dla poszkodowanych jak i sprawców. Na szczęście dzięki obowiązkowej polisie odpowiedzialności cywilnej, jedyne wydatki finansowe ponosi sprawca wypadku na naprawę własnego pojazdu oraz ewentualne, dodatkowe koszty leczenia. Poszkodowani mogą natomiast liczyć na pełen zwrot pieniędzy za naprawę uszkodzonego lub zniszczonego samochodu, jak również inne wydatki. Ponadto osoby, które doznały obrażeń ciała, mogą ubiegać się o zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji a także wypłatę zadośćuczynienia za doznane krzywdy osobowe. Takich przywilejów nie będzie miał sprawca wypadku, gdyż nie może on wnioskować o wypłatę środków z własnej polisy OC. Może natomiast zawrzeć dodatkowe ubezpieczenie AC, które pokryje koszty naprawy samochodu. Niestety związane jest to z koniecznością odprowadzania dodatkowych składek. Trzeba również dodać, że kwoty odszkodowania Sochaczew będą zależne od przedstawionych ubezpieczycielowi stosownych kosztorysów naprawy auta, faktur czy rachunków.

Problem z uzyskaniem świadczeń po wypadku? Zwróć się do kancelarii.

Bardzo często walka o należne odszkodowanie w Sochaczewie jest skomplikowana i czasochłonna. Związane jest to z dopełnieniem wielu formalności, które wymaga towarzystwo ubezpieczeniowe. Dotyczy to szczególnie poszkodowanych, którzy doznali obrażeń ciała na skutek wypadku. Bez przedstawienia kompletnej dokumentacji, rachunków czy faktur za dojazdy do szpitala lub zabiegi medyczne, towarzystwo ubezpieczeniowe może zaproponować zdecydowanie zbyt niską kwotę odszkodowania lub zadośćuczynienia.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sochaczewa

Nasz oddział w Sochaczewie

helpfind

Oddział w Sochaczewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830