Odszkodowania Sokółka, uzyskaj odszkodowanie w Sokółce

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rozliczenie z ubezpieczycielem po kolizji lub wypadku

Poszkodowani kierowcy mogą wybrać dwa warianty rozliczenia z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Pierwszy z nich i najczęściej wybierany przez posiadaczy starszych pojazdów, jest wariant kosztorysowy. Polega na tym, że rozliczenie następuję przed naprawą pojazdu, a więc poszkodowany otrzymuje pieniądze z góry, na podstawie sporządzonego kosztorysu. Nieco wygodniejszym rozwiązaniem jest rozliczenie bezgotówkowe lub inaczej warsztatowe. Uszkodzony pojazd odstawia się do wskazanego warsztatu, który dokonuje naprawy i następne sam rozlicza się z ubezpieczycielem. Od niedawna istnieje również możliwość bezpośredniej likwidacji szkody, w skrócie BLS. Polega to na tym, że poszkodowany kierowca zgłasza się do swojego zakładu ubezpieczeń, a nie ubezpieczyciela sprawcy. Niestety nie zawsze takie rozwiązanie będzie możliwe i istnieją pewne ograniczenia.

O jakie świadczenia z polisy OC możesz wnioskować?

Jako osoba poszkodowana w kolizji lub wypadku, możesz zwrócić się do ubezpieczyciela sprawcy, o wypłatę szeregu różnych świadczeń. Możesz przede wszystkim ubiegać się o odszkodowanie w Sokółce i na terenie całego kraju. Wysokość odszkodowania uzależniona jest od przedstawionych ubezpieczycielowi rachunków oraz faktur. Odmiennym świadczeniem jest zadośćuczynienie, czyli rekompensata za doznane szkody osobowe. Niestety nie można wycenić szkód niematerialnych, takich jak cierpienie czy smutek i wszystko zależeć będzie od konkretnej sprawy. Poszkodowany ma tak naprawdę trzy możliwości. Może on samodzielnie określić wysokość wnioskowanego zadośćuczynienia, sugerować się orzecznictwem sądowym w podobnych sprawach lub zwrócić się w tej kwestii do wyspecjalizowanej kancelarii odszkodowawczej. Pomożemy Ci w dochodzeniu odszkodowania Sokółka oraz na terenie całego kraju. Jeśli masz problemy lub pytania odnośnie świadczeń z polisy OC – napisz do nas, a na pewno pomożemy Ci w tym temacie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sokółki

Nasz oddział w Sokółce

helpfind

Oddział w Sokółce
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830