Odszkodowania Sokołów Podlaski, uzyskaj odszkodowanie w Sokołowie Podlaskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie za różne wypadki w Sokołowie Podlaskim

Rodzaj polisy ubezpieczeniowej, z której poszkodowany ubiega się o wypłatę świadczeń, będzie wpływał zarówno na możliwe kwoty do uzyskania, jak również zasady przyznawania świadczeń. W przypadku kolizji lub wypadków komunikacyjnych, najczęściej mówi się o polisach odpowiedzialności cywilnej czyli OC. Zasada działania takich ubezpieczeń jest bardzo prosta. Kierowcy posiadający polisę OC nie muszą płacić za szkody, które spowodowali. Z drugiej strony nie mogą liczyć na wypłatę pieniędzy z własnej polisy OC. Inaczej wygląda sprawa odszkodowania Sokołów Podlaski z polis dobrowolnych, takich jak AC lub NNW. Są one zawierane na indywidualnych warunkach z ubezpieczycielem i mogą dotyczyć bardzo szerokiego zakresu odpowiedzialności finansowej zakładu ubezpieczeń. Polisy AC dotyczą szkód na pojeździe, a więc sprawca kolizji może liczyć na bezpłatną naprawę samochodu. Polisy następstw nieszczęśliwych wypadków, czyli NNW – dotyczą najczęściej szkód osobowych.

Z jakimi problemami spotykają się poszkodowani?

Trudności z uzyskaniem właściwych kwot odszkodowania w mieście Sokołów Podlaski, mają najczęściej poszkodowani kierowcy. Decydując się na rozliczenie kosztorysowe należy wziąć pod uwagę fakt, że aż 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań jest zaniżona. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują niezgodne z prawem praktyki, które przyczyniają się do zaniżenia kwot odszkodowań. Na czym polegają owe zabiegi? Przede wszystkim proponuje się zastosowanie tańszych części nieoryginalnych oraz uwzględnia się amortyzację na części zamienne. Ponadto uśrednia się stawki za pracę warsztatu, niekiedy wręcz dwukrotnie.

Poszkodowani mogą mieć również problem podczas dochodzenia zadośćuczynienia. Już na wstępie trudno jest określić właściwą kwotę tego świadczenia. Z uwagi na to, że przy bardzo skomplikowanych sprawach kwoty zadośćuczynień mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych, zakłady ubezpieczeń bardzo ostrożnie podchodzą do kalkulacji tego rodzaju świadczenia. Najlepszym rozwiązaniem dla pokrzywdzonych będzie kontakt z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą, która pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sokołowa Podlaskiego

Nasz oddział w Sokołowie Podlaskim

helpfind

Oddział w Sokołowie Podlaskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830