Odszkodowania Sosnowiec, uzyskaj odszkodowanie w Sosnowcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania Sosnowiec po wypadku?

Na samym początku należy wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Do zdarzeń tego typu dochodzi najczęściej na drogach oraz podczas wykonywania pracy. W pierwszym przypadku, a więc wypadkach komunikacyjnych, należy skupić się przede wszystkim na polisie OC sprawcy. Z niej są wypłacane wszelkie świadczenia na rzecz osób poszkodowanych. Niestety sam sprawca nie może ubiegać się o pieniądze ze swojej polisy OC. Na taką ewentualność można się ubezpieczyć, poprzez wykupienie specjalnej polisy AC.

Podobnie wygląda sytuacja po wypadku przy pracy, ale obowiązują jednak pewne różnice. Przede wszystkim wypłatą odszkodowania po wypadku zajmuje się najpierw Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Do niego należy skierować wszelkie pisma, w tym protokół ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku. Dopiero po wypłacie środków przez ZUS, można wnioskować o świadczenia uzupełniające od swojego pracodawcy. Jeżeli wypadek spowodowany był zaniedbaniem ze strony zakładu pracy, poszkodowanemu przysługują świadczenia wynikające z odpowiedzialności cywilnej. Jeśli więc pracodawca posiada wykupioną polisę OC, to wypłatą odszkodowania i pozostałych świadczeń, zajmuje się towarzystwo ubezpieczeniowe. Niezależnie czy walczysz o wypłatę odszkodowania Sosnowiec czy też w innym mieście, zawsze możesz liczyć na pomoc kancelarii odszkodowawczej.

Problem z uzyskaniem odszkodowania Sosnowiec? Skontaktuj się z kancelarią

Ubiegając się o odszkodowanie w Sosnowcu, może natrafić na szereg różnych komplikacji. Będzie to szczególnie odczuwalne, gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty pieniędzy lub przyzna zaniżoną kwotę odszkodowania. Proces odwoławczy wymaga od poszkodowanego podstawowej wiedzy z zakresu prawa oraz sporządzenia specjalnego pisma odwołującego. Poszkodowani nie są jednak zdani wyłącznie na siebie. Mogą oni zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się prowadzeniem sprawy w ich imieniu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sosnowca

Nasz oddział w Sosnowcu

helpfind

Oddział w Sosnowcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830