Odszkodowania Śrem, uzyskaj odszkodowanie w Śremie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wypadek przy pracy lub komunikacyjny? Walcz o wyższe odszkodowanie w Śremie

Uzyskanie odszkodowania po niegroźnej kolizji, nie jest specjalnie skomplikowane. Niekiedy ubezpieczyciel wypłaca pieniądze już na drugi dzień, po zgłoszeniu szkody. W większości przypadków jednak, konieczna jest wizyta rzeczoznawcy, który sporządza kosztorys naprawy samochodu. Na jego podstawie zostaje określona wysokość odszkodowania. Poszkodowany nie musi jednak zgadzać się z wyceną sporządzoną przez ubezpieczyciela i ma prawo wykonać kalkulacje we własnym zakresie. Niestety jest to konieczne w aż 89% przypadków. Kwoty odszkodowań na kosztorysach są niestety zbyt często zaniżane, przez co poszkodowani nie mogą naprawić pojazdu w 100%. Z pomocą w takich sytuacjach można zwrócić się do firm odszkodowawczych, które zajmują się dopłatami do odszkodowań.

Inaczej wygląda procedura dochodzenia świadczeń po wypadku przy pracy. Najważniejszym dokumentem będzie protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku. Trzeba również zaznaczyć, że w pierwszej kolejności, poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dopiero po jego otrzymaniu, można ubiegać się o środki uzupełniające od swojego pracodawcy. Z racji tego, że dochodzenie odszkodowania będzie odbywać się na drodze cywilnej, niezbędne będzie wykazanie winy po stronie pracodawcy, który przyczynił się do powstania wypadku.

Kiedy zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej?

Z problemami podczas dochodzenia odszkodowania, spotykają się najczęściej poszkodowani kierowcy, którzy zdecydowali się na likwidację szkody metodą kosztorysową. Niestety, nawet sporządzenie pisma odwołującego do zakładu ubezpieczeń, nie daje gwarancji na zmianę pierwotnej decyzji ubezpieczyciela. Liczy się przede wszystkim właściwa argumentacja oraz stosowne załączniki, np. w formie opinii niezależnego rzeczoznawcy lub warsztatu naprawczego. Najwygodniejszym wyjściem będzie jednak skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu wszystkim zajmie się przydzielony do sprawy prawnik, który uzyska możliwie najwyższą kwotę odszkodowania. Jeżeli masz jakieklwiek pytania lub zastrzeżenienia co do wypłaconej Tobie kwoty odszkodowania Śrem, wypełnij formularz na naszej stronie a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Śremu

Nasz oddział w Śremie

helpfind

Oddział w Śremie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830