Odszkodowania Środa Śląska, uzyskaj odszkodowanie w Środzie Śląskiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak rozliczyć się z ubezpieczycielem po kolizji lub wypadku komunikacyjnym?

Właściciele uszkodzonych pojazdów mają prawo do pełnego odszkodowania za naprawę samochodu, z polisy OC sprawcy zdarzenia. Mogą oni wybrać również rodzaj rozliczenia z ubezpieczycielem. Najbardziej znane jest rozliczenie kosztorysowe, a więc wypłata odszkodowania opiera się o sporządzony przez zakład ubezpieczeniowy, kosztorys naprawy pojazdu. Opcja ta jest polecana w przypadku starszych pojazdów. Niestety trzeba również zaznaczyć, że w 89% przypadków, wysokość odszkodowania Środa Śląska lub w innym mieście, jest bardzo często zaniżana. Z uwagi na to, każdy kosztorys powinien zostać poddany dokłądnej analizie. Inną możliwością jest rozliczenie bezgotówkowe, zwane również warsztatowym. Rozliczenie następuje wtedy pomiędzy warsztatem wykonującym usługę naprawy a towarzystwem ubezpieczeniowym. Kierowca odstawia uszkodzony samochód do wskazanego przez ubezpieczyciela warsztatu i odbiera go po zakończonej naprawie. Ta forma rozliczenia jest wskazana w przypadku młodszych pojazdów. Od niedawna na polskim rynku istnieje możliwość bezpośredniej likwidacji szkody, w skrócie BLS. System ten polega na tym, że poszkodowany zgłasza wystąpienie szkody swojemu ubezpieczycielowi, który następnie wypłaca bezsporną kwotę odszkodowania. Niestety nie zawsze możliwość rozliczenia w systemie BLS jest możliwa.

Jak starać się o wyższe odszkodowanie w Środzie Śląskiej?

Uszkodzony pojazd to nie jedyne zmartwienie poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym. Dochodzą do tego obrażenia ciała, które mogą niekiedy przyczynić się do poważnych komplikacji zdrowotnych. Zakres świadczeń z polisy OC obejmuje również odszkodowanie za koszty leczenia i rehabilitacji. Dlatego też istotne jest przedstawienie ubezpieczycielowi stosownych rachunków i paragonów. Ważna będzie również dokumentacja medyczna, która przedstawi proces i czas leczenia oraz rehabilitacji. Można zaliczyć do niej wszelkiego rodzaju skierowania, opinie specjalistów, zwolnienia lekarskie czy notatki służb ratowniczych. O pomoc w dochodzeniu świadczeń powypadkowych, można zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Firmy te pomagają poszkodowanym w uzyskaniu najwyższej kwoty odszkodowania Środa Śląska i na terenie Polski. Większość kancelarii nie pobiera również opłat wstępnych, a kontakt z nimi możliwy jest drogą elektroniczną.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Środy Śląskiej

Nasz oddział w Środzie Śląskiej

helpfind

Oddział w Środzie Śląskiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830