Odszkodowania Środa Wielkopolska, uzyskaj odszkodowanie w Środzie Wielkopolskiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia?

Sprawca kolizji lub wypadku komunikacyjnego, który posiada obowiązkową polisę odpowiedzialności cywilnej, nie musi martwić się o koszty naprawy uszkodzonego pojazdu oraz inne świadczenia na rzecz poszkodowanych. Wypłatą odszkodowania zajmuje się towarzystwo ubezpieczeniowe. Niestety sprawcy zdarzenia nie przysługują pieniądze z własnej polisy OC, a zatem bez dodatkowego ubezpieczenia AC, za naprawę swojego pojazdu będzie musiał zapłacić sam. Poszkodowani mają natomiast dużo szersze pole manewru i zakres świadczeń przysługujących z polisy sprawcy, nie kończy się wyłącznie na wypłacie odszkodowania za zniszczony pojazd. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwraca m.in. koszty leczenia i rehabilitacji po wypadku. Ponadto istnieje możliwość wypłaty zadośćuczynienia za szkody niematerialne. O świadczenie to może również ubiegać się rodzina poszkodowanego, który poniósł śmierć na skutek wypadku. Dochodzenie odszkodowania Środa Wielkopolska wymagać będzie od poszkodowanych przedstawienia szeregu dokumentów, takich jak rachunki za zakup lekarstw, zwolnienia lekarskie czy wyniki badań.

Z kim uzyskasz wyższe odszkodowanie w Środzie Wielkopolskiej?

Pomoc prawna w wielu przypadkach wydaje się być niezastąpiona i wręcz konieczna, aby uzyskać należne świadczenia od ubezpieczyciela. Dlaczego jednak poszkodowani tak często decydują się współpracę z kancelariami odszkodowawczymi? Jak wynika ze statystyk, aż 89% wypłacanych odszkodowań jest zbyt niska, a odwoływanie się w pojedynkę, bardzo rzadko przynosi wymierne rezultaty i skłania ubezpieczyciela do zmiany jego początkowej decyzji. Dlatego też kancelarie odszkodowawcze cieszą się tak wielką popularnością. Pomożemy Ci w wyborze najlepszej kancelarii, która uzyska dla Ciebie najwyższą kwotę odszkodowania Środa Wielkopolska oraz wszelkich innych świadczeń powypadkowych z polisy OC.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Środy Wielkopolskiej

Nasz oddział w Środzie Wielkopolskiej

helpfind

Oddział w Środzie Wielkopolskiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830