Odszkodowania Starachowice, uzyskaj odszkodowanie w Starachowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie - co trzeba wiedzieć?

Wypadek jest niezwykle trudną i stresującą sytuacją. W dodatku całkowicie nową, co sprawia, że poszkodowany nie do końca wie, co powinien zrobić. Jak i kiedy zgłosić szkodę? Do którego TU się zgłosić? Czy jest możliwe, że ubezpieczyciel wypłaci niewłaściwą kwotę? Czy we wniosku należy podać oczekiwaną kwotę odszkodowania? A w trakcie likwidacji szkody problemy mogą się zacząć piętrzyć.

Poszkodowani i ich problemy

Często leczenie ofiary wypadku uniemożliwia zgłoszenie szkody. Także możliwości kontroli całego postępowania są bardzo ograniczone i poszkodowany tak naprawdę nie, czy TU coś zdziałało w jego sprawie

Zdarza się również, iż poszkodowani proszeni są o dokładne udokumentowanie roszczeń, choć formalnie prawo tego nie wymaga. Np.: poszkodowany nie jest zobowiązany do przedstawienia rachunku za naprawę auta.  Mimo to, zdarza się, że wniosek odszkodowawczy jest odrzucany.

Problemem może być także przekazanie zbyt małego odszkodowania. Dzieje się tak, gdy ubezpieczyciel nie weźmie pod uwagę wszystkich szkód lub roszczeń, bądź niewłaściwie sporządzi kosztorys. Przy szkodach osobowych poszkodowani skarżą się na ustalenie zbyt niskiego uszczerbku na zdrowiu.

Gdzie szukać pomocy?

Na co może liczyć pokrzywdzony borykający się z ubezpieczycielem? Właściwym sposobem może być przekazanie sprawy kancelarii odszkodowawczej. Przez to nie będziesz musiał sam walczyć z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Procedura może się przedłużać. Wiąże się to również z zwiększonymi opłatami. Firma odszkodowawcza w Starachowicach zajmuje się formalnościami. W tej sytuacji nie trzeba martwić o dodatkowe opłaty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Starachowic

Nasz oddział w Starachowicach

helpfind

Oddział w Starachowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830