Odszkodowania Staszów, uzyskaj odszkodowanie w Staszowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wypadek lub kolizja? Ubiegaj się o odszkodowanie w Staszowie

Po każdym wypadku komunikacyjnym, poszkodowani mogą dochodzić swoich praw odszkodowawczych. Głównym źródłem finansowania jest polisa OC sprawcy zdarzenia. Osoby poszkodowane mają prawo do różnych świadczeń powypadkowych, nie tylko do odszkodowania za szkody materialne. Wszystko jednak uzależnione jest od konkretnego przypadku. Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie za krzywdy osobowe. Trzeba przy tym pamiętać, że świadczenia te nie idą w parze. Mogą zostać wypłacone razem bądź też niezależnie od siebie. Jakie możliwości będzie miał natomiast sprawca zdarzenia? Niestety jeżeli nie posiada on dodatkowego ubezpieczenia AC, nie otrzyma on żadnych środków na naprawę swojego pojazdu. Dzięki obowiązkowej polisie OC, nie musi on jednak płacić za szkody, które wyrządził.

Z jakimi problemami spotykają się poszkodowani?

Uzyskanie właściwej kwoty odszkodowania jest szczególnie uporczywe po zdarzeniach drogowych. Z uwagi na mnogość tego rodzaju incydentów, towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często stosują różne praktyki, aby obniżyć wysokość odszkodowania. Niestety sprawia to, że poszkodowani zmuszeni są do pokrycia części kosztów naprawy samochodu, z własnej kieszeni. Co więc przyczynia się do zaniżenia kwoty odszkodowania? Można wyodrębnić 3 rodzaje zabiegów. Jest to stosowanie tanich części nieoryginalnych, niezgodne z prawem potrącenia amortyzacyjne oraz zbyt niskie stawki za pracę warsztatów. Jak więc ubiegać się o wyższą kwotę odszkodowania Staszów? Można działać na własną rękę i przedstawić ubezpieczycielowi kosztorys sporządzony przez niezależnego rzeczoznawcę. Można również skorzystać z pomocy specjalnych firm skupujących szkody, które dokonują bezpłatnej analizy kosztorysu i proponują kwotę dopłaty do odszkodowania.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Staszowa

Nasz oddział w Staszowie

helpfind

Oddział w Staszowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830