Odszkodowania Strzelin, uzyskaj odszkodowanie w Strzelinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kolizja na drodze? Jak przebiega proces uzyskania odszkodowania?

Wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe są z pewnością ogromnym stresem zarówno dla osób poszkodowanych jak i samego sprawcy. Zawsze jednak należy zachować spokój i nie postępować zbyt pochopnie. Jeżeli w zdarzeniu ucierpiały wyłącznie pojazdy, to nie ma konieczności wzywania policji. Wyjątkiem jednak są pewne sytuacje, w których bezwzględnie należy wezwać policję, np. gdy sprawca nie posiada ważnej polisy OC, oddalił się z miejsca zdarzenia lub nie można ustalić, kto jest winny całemu zajściu. Najczęściej jednak w przypadku kolizji, wystarczy wymienić się danymi i co najważniejsze – spisać dane polisy OC sprawcy. Ważne będzie również oświadczenie, w którym sprawca przyzna się do spowodowania kolizji. Kompletną dokumentację należy wysłać pod adres ubezpieczyciela, który następnie zajmie się likwidacją szkody.

Poszkodowani mogą rozliczyć szkodę na dwa sposoby. Pierwszy z nich to rozliczenie kosztorysowe, czyli wypłata pieniędzy na naprawę samochodu, na podstawie sporządzonego kosztorysu. Opcja ta jest bardziej korzystna dla posiadaczy starszych pojazdów. Drugą metodą jest rozliczenie warsztatowe (inaczej zwane bezgotówkowym). Polega to na tym, że uszkodzony pojazd naprawiany jest w wyznaczonym przez ubezpieczyciela warsztacie, który po dokonaniu naprawy, rozlicza się bez udziału poszkodowanego. To rozwiązanie jest częściej wybierane przez właścicieli młodszych samochodów. Ponadto większość ubezpieczycieli oferuje możliwość bezpośredniej likwidacji szkody czyli BLS. Polega to na tym, że szkoda zgłaszana jest u swojego ubezpieczyciela, a nie zakładu ubezpieczeń sprawcy. Jeżeli dalej masz jakiekolwiek pytania dotyczące dochodzenia odszkodowania Strzelin i na obszarze całego kraju, skontaktuj się z nami.

Jak walczyć o odszkodowanie w Strzelinie z pomocą kancelarii?

Problem z otrzymaniem właściwego odszkodowania dotyczy ogromnej ilości poszkodowanych osób. Z racji tego większość z nich, decyduje się na kontakt z profesjonalnym prawnikiem lub kancelarią odszkodowawczą. Dzięki temu dochodzeniem świadczeń z polisy OC zajmuje się doświadczona osoba. Dzięki kancelariom odszkodowawczym bardzo często udaje się pozyskać kilkukrotnie wyższe kwoty odszkodowań.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Strzelina

Nasz oddział w Strzelinie

helpfind

Oddział w Strzelinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830