Odszkodowania Sucha Beskidzka, uzyskaj odszkodowanie w Suchej Beskidzkiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co przysługuje poszkodowanym po wypadku komunikacyjnym?

Obowiązkowa dla posiadaczy pojazdów mechanicznych polisa OC jest gwarancją uzyskania świadczeń powypadkowych dla poszkodowanych. Najpierw jednak warto wspomnieć, że każda osoba ma prawo do zawarcia dodatkowej polisy ubezpieczeniowej NNW. Dzięki temu może ona liczyć na wypłatę dodatkowych pieniędzy, niezależnie od świadczeń z polisy OC sprawcy. Jeżeli miała miejsce wyłącznie kolizja, a więc żadna osoba nie ucierpiała w zdarzeniu, ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia wypłaca pieniądze na naprawę uszkodzonego pojazdu lub rozlicza się bezpośrednio z warsztatem samochodowym, po dokonanej już naprawie. Bardziej skomplikowanie przedstawia się proces pozyskiwania świadczeń po wypadku komunikacyjnym. Poszkodowany będzie musiał przygotować dla ubezpieczyciela odpowiednie dokumenty, które potwierdzą poniesione obrażenia oraz wydatki, związane z leczeniem. Ponadto pokrzywdzeni mogą liczyć również na przyznanie zadośćuczynienia. Jest to rekompensata pieniężna za krzywdy osobowe, spowodowane wypadkiem. Ponadto zadośćuczynienie i odszkodowanie w Suchej Beskidzkiej nie jest jedynym świadczeniem, przysługującym pokrzywdzonym. Zakład ubezpieczeń może również przyznać stosowny rodzaj renty, jeżeli poszkodowany po wypadku nie jest zdolny do podjęcia pracy zarobkowej.

Gdzie szukać pomocy prawnej w Suchej Beskidzkiej?

Procedura dochodzenia świadczeń powypadkowych z polisy OC może niekiedy przysporzyć poszkodowanym ogromnych problemów. Związane jest to z koniecznością dopełnienia szeregu formalności i stałego kontaktu z ubezpieczycielem. W takich sytuacjach jedynym słusznym rozwiązaniem będzie kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Na jakiej zasadzie działa współpraca z taką firmą? Po udzieleniu specjalnego pełnomocnictwa, kancelaria odszkodowawcza zajmuje się dochodzeniem świadczeń od ubezpieczyciela, w imieniu swojego klienta czyli osoby poszkodowanej. Następne po wygranej sprawie, pobiera ona stosowną prowizję, a uzyskane pieniądze, trafiają na konto poszkodowanego. W przypadku komplikacji z uzyskaniem należnego odszkodowania Sucha Beskidzka, skontaktuj się z nami, a my kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Suchej Beskidzkiej

Nasz oddział w Suchej Beskidzkiej

helpfind

Oddział w Suchej Beskidzkiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830