Odszkodowania Sulęcin, uzyskaj odszkodowanie w Sulęcinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Procedura dochodzenia odszkodowania w Sulęcinie

Po wypadku lub zwykłej stłuczce na drodze, poszkodowanym będzie przysługiwać odszkodowanie z OC sprawcy. Najpierw należy rozróżnić oba te zdarzenia. Kolizja dotyczy sytuacji, w której doszło wyłącznie do uszkodzenia mienia, czyli samochodów. Wypadek natomiast obejmuje szerszy zakres, a więc gdy oprócz szkód na pojazdach, doszło do obrażeń ciała. W pierwszym przypadku procedura odszkodowawcza jest względnie prosta. Po zgłoszeniu szkody do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia, dokonuje się wyceny naprawy samochodu i sporządza kosztorys. Na jego podstawie zostaje wypłacone odszkodowanie w Sulęcinie. Niestety praktyka pokazuje, że nawet w 89% przypadków, kwota odszkodowania na kosztorysie jest zaniżona. Znacząco utrudnia to przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia, a poszkodowani kierowcy muszą dokładać do naprawy z własnej kieszeni. Innym rozwiązaniem jest wybranie rozliczenia warsztatowego lub inaczej – bezgotówkowego. Uszkodzony pojazd naprawiany jest w warsztacie, który następnie sam rozlicza się z ubezpieczycielem. 

Zadośćuczynienie i renta z polisy OC

Polisa odpowiedzialności cywilnej gwarantuje nie tylko wypłatę odszkodowania poszkodowanemu, ale również pozostałe świadczenia, jak chociażby zadośćuczynienie za krzywdy na osobie. Niestety obliczenie wysokości zadośćuczynienia nie jest proste. W tym celu najlepiej sugerować się orzecznictwem sądowym, które dotyczyło podobnych spraw bądź skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą. Pokrzywdzonym przysługuje również prawo do renty z polisy OC. Dotyczy to w szczególności osób, które na skutek wypadku utraciły zdolność do kontynuowania pracy zarobkowej. O pomoc w dochodzeniu odszkodowania Sulęcin możesz zwrócić się do nas. Zajmiemy się Twoją sprawą i pozyskamy najwyższą kwotę odszkodowania po wypadku.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sulęcina

Nasz oddział w Sulęcinie

helpfind

Oddział w Sulęcinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830