Odszkodowania Świdnik, uzyskaj odszkodowanie w Świdniku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wypłata odszkodowania z polisy OC sprawcy

Po wypadku lub niegroźnej kolizji na drodze, osoby poszkodowane mają prawo domagać się naprawienia szkody przez sprawcę. Z racji tego, że większość kierowców pilnuje obowiązku posiadania ważnej polisy OC, wypłatą pieniędzy na naprawę samochodu, zajmuje się odpowiedni zakład ubezpieczeń. Jeżeli jednak sprawca zdarzenia takiej polisy nie posiadał, za wszystko będzie musiał zapłacić z własnego majątku. Może okazać się to szczególnie problematyczne, jeżeli na skutek zdarzenia doszło do jakichkolwiek obrażeń ciała. Poszkodowani mogą bowiem domagać się zadośćuczynienia na drodze cywilnej, a kwoty tego świadczenia w skrajnych przypadkach mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

O ile poszkodowani mogą liczyć na rekompensatę pieniężną za wszelkiego rodzaju straty materialne i szkody osobowe, tak sprawca zdarzenia ma nieco bardziej ograniczone prawa odszkodowawcze. Przede wszystkim nie może ubiegać się o wypłatę świadczeń z własnej polisy OC. Może natomiast zawrzeć z ubezpieczycielem umowę dobrowolnego ubezpieczenia AC i NNW. Wtedy zostaną mu wypłacone pieniądze na naprawę samochodu oraz ewentualne leczenie. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że zawarcie ubezpieczenia AC lub NNW, wiążę się z koniecznością zapłaty dodatkowej składki. Jest to jednak opłacalna inwestycja, szczególnie w przypadku młodych pojazdów. Jak więc można zauważyć, proces dochodzenia odszkodowania Świdnik, ale również na obszarze całego kraju, jest często bardzo skomplikowany. Dlatego warto rozważyć możliwość współpracy z kancelarią odszkodowawczą.

Kancelaria odszkodowawcza lekiem na zaniżone odszkodowanie w Świdniku

Poszkodowani mogą dochodzić swoich praw odszkodowawczych samodzielnie lub z pomocą prawnika. Druga opcja jest zdecydowanie bardziej komfortowa jednak wiąże się z koniecznością zapłaty za usługi prawne. Kancelarie odszkodowawcze działają jednak w oparciu o rozliczenie prowizyjne. Nie ma konieczności wnoszenia żadnych opłat wstępnych, a koszty usług, regulowane są dopiero po wygranej sprawie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Świdnika

Nasz oddział w Świdniku

helpfind

Oddział w Świdniku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830