Odszkodowania Świdwin, uzyskaj odszkodowanie w Świdwinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie w Świdwinie?

Wypadek czy nawet niewielka kolizja jest zawsze sporym problemem. Pojawia się pytanie, jak naprawić szkody i kto powinien za to zapłacić? W tym przypadku działa polisa OC sprawcy wypadku. Aby uzyskać rekompensatę, należy zgłosić szkodę właśnie do zakładu ubezpieczeń, w którym sprawca wykupił polisę.

Szkodę można zgłosić jeszcze na miejscu zdarzenia. Można to zrobić przez telefon albo internet — coraz częściej także przy pomocy stosownej aplikacji. Podczas zgłoszenia należy podać numer polisy sprawcy, jego dane, oraz własne dane. Warto także opisać okoliczności zdarzenia i szkody.

Później można przekazać ubezpieczycielowi dokumenty. Najważniejsze jest oświadczenie sprawcy wypadku.  W dokumencie tym opisane są dokładnie okoliczności wydarzenia i wskazany jest wyraźnie sprawca.

Ubezpieczyciel następnie analizuje dostępną dokumentację. Przysyła także rzeczoznawcę, który ocenia i dokumentuję każdą, nawet najmniejszą, szkodę. Na tej podstawie sporządza kosztorys. Jest to kalkulacja naprawy poszczególnych szkód. Rzetelnie i dokładnie wykonana odpowiada rzeczywistym kosztom naprawy. Po sporządzeniu kosztorysu ubezpieczyciel wydaje decyzję i wypłaca odszkodowanie.

Jak uzyskać odszkodowanie szybciej?

Niekiedy przy uzyskiwaniu odszkodowania mogą pojawić się różne problemy. Kosztorys może być zaniżony lub ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania. Co robić w takiej sytuacji? Najczęściej poszkodowani składają odwołanie lub zgłaszają się do sądu.

Nie trzeba jednak robić tego samodzielnie. Tutaj pomóc może kancelaria odszkodowawcza. Sprawdza, jak bardzo zostało zaniżone odszkodowanie oraz sporządza wszystkie konieczne dokumenty. Następnie w imieniu klienta dochodzi praw do odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Świdwina

Nasz oddział w Świdwinie

helpfind

Oddział w Świdwinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830