Odszkodowania Świecie, uzyskaj odszkodowanie w Świeciu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania samodzielnie czy z kancelarią?

Uzyskanie właściwej kwoty odszkodowania lub innego świadczenia od zakładu ubezpieczeń, nierzadko wymaga sporej cierpliwości i zaangażowania ze strony poszkodowanych. Osobisty kontakt z ubezpieczycielem i ciągłe monitorowanie postępów w sprawie, potrafi być bardzo wyczerpujące. O ile w przypadku dochodzenia odszkodowania po niewielkiej stłuczce, poszkodowany nie powinien mieć większych kłopotów, tak w przypadku poważnego wypadku, obowiązki ciążące po stronie osób pokrzywdzonych mogą być bardzo przytłaczające. Dlatego też z pomocą przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które zajmują się kompleksową obsługą osób poszkodowanych. Należy przy tym dodać, że bardzo często wsparcie prawnika to jedyna możliwa droga do uzyskania najwyższych kwot świadczeń powypadkowych. Ponadto większość kancelarii rozlicza się z poszkodowanym dopiero po wygranej sprawie z ubezpieczycielem.

Dokumenty potrzebne do uzyskania odszkodowania Świecie

Po stronie osób poszkodowanych leży obowiązek udokumentowania poniesionych szkód materialnych i osobowych. Towarzystwo ubezpieczeniowe wymagać będzie przede wszystkim faktur czy kosztorysów naprawy pojazdu. Z racji tego, że poszkodowanym przysługuje zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, w celu obliczenia odszkodowania trzeba dostarczyć ubezpieczycielowi paragony czy rachunki za zakup leków, sprzętu ortopedycznego czy usługi medyczne w prywatnych placówkach. Osoby, które wnioskują o wypłatę zadośćuczynienia za doznaną krzywde, powinny przedstawić stosowną opinię psychologiczną lub psychiatryczną.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Świecia

Nasz oddział w Świeciu

helpfind

Oddział w Świeciu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830