Odszkodowania Sztum, uzyskaj odszkodowanie w Sztumie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych

Uzyskanie pieniędzy od ubezpieczyciela sprawcy wypadku, bardzo często jest utrudnione i wymaga nakładu sporej ilości wolnego czasu. Ponadto kwoty wypłacanych odszkodowań nierzadko są zbyt niskie, przez co poszkodowani zmuszeni są do pokrycia części kosztów z własnego majątku, co zazwyczaj jest niedopuszczalne. Walka o dodatkowe pieniądze jest bardzo skomplikowana i wymaga sporządzenia odpowiednich pism odwoławczych, w których najistotniejsze będzie uzasadnienie. Nie każdy może temu podołać, dlatego też coraz częściej zadanie to zleca się kancelariom odszkodowawczym. Firmy te dochodzą odszkodowania oraz innych świadczeń powypadkowych w imieniu osób poszkodowanych. Większość z kancelarii rozlicza się na zasadzie pobieranej prowizji po zakończonej sprawie. Dzięki temu nie ma konieczności wnoszenia żadnych opłat wstępnych. Możemy uzyskać dla Ciebie najwyższe możliwe odszkodowanie w Sztumie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez email lub formularz na naszej stronie.

Jakich formalności trzeba dopełnić podczas dochodzenia odszkodowania Sztum?

Po stronie pokrzywdzonego będzie leżeć obowiązek przygotowania stosownej dokumentacji dla ubezpieczyciela. Bez tego uzyskanie odszkodowania będzie praktycznie niemożliwe. Jakie więc dokumenty będa wymagane? Przede wszystkim będzie to kosztorys naprawy pojazdu. Trzeba jednak dodać, że ubezpieczyciele sami dokonują oględzin i sporządzają kosztorys. Niestety z uwagi na to, że aż 89% kosztorysów jest zaniżona, lepiej zlecić to zadanie niezależnemu rzeczoznawcy. Ubezpieczyciel zwraca również wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji, a więc należy przygotować faktury lub paragony za zakup leków czy usługi medyczne. Ponadto wymagana będzie dokumentacja medyczna, potwierdzająca poniesione obrażenia na ciele.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sztumu

Nasz oddział w Sztumie

helpfind

Oddział w Sztumie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830