Odszkodowania Tarnów, uzyskaj odszkodowanie w Tarnowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania Tarnów to szereg formalności

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe wymagać będzie szeregu dokumentów od poszkodowanego. Wszystko jednak zależy od rodzaju polisy ubezpieczeniowej, z której ma zostać wypłacone odszkodowanie. W przypadku polis zawieranych dobrowolnie, o wszystkim można dowiedzieć się z zapisów w umowie oraz ogólnych warunkach ubezpieczenia. Inaczej jednak wygląda sprawa z odszkodowaniem z polisy odpowiedzialności cywilnej. Poszkodowani mogą niezależnie od zakładu ubezpieczeń, dochodzić tych samych świadczeń powypadkowych. Najczęściej o wypłatę odszkodowania ubiegają się poszkodowani w kolizjach i wypadkach komunikacyjnych. Mogą oni wnioskować o zwrot kosztów za naprawę uszkodzonego mienia np. samochodu oraz leczenie i rehabilitację. W tym celu muszą oni przedstawić ubezpieczycielowi odpowiednie dokumenty, takie jak rachunki czy paragony. Ważna będzie również dokumentacja potwierdzająca przebieg leczenia, a więc skierowania na badania czy opinie lekarzy specjalistów.

Odszkodowanie to nie jedyne przysługujące świadczenie

Jako poszkodowany nie musisz ograniczyć się wyłącznie do odszkodowania za szkody materialne. Przysługują Ci również inne świadczenia, takie jak chociażby zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Ponadto ubezpieczyciel może przyznać Ci specjalną rentę z tytułu niezdolności do pracy lub zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość. Jeśli nie wiesz jak starać się o dodatkowe świadczenia lub samo odszkodowanie w Tarnowie, to skontaktuj się z nami. Podpowiemy Ci która kancelaria odszkodowawcza najlepiej zajmie się Twoją sprawa i uzyska dla Ciebie najwyższe kwoty świadczeń od ubezpieczyciela.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Tarnowa

Nasz oddział w Tarnowie

helpfind

Oddział w Tarnowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830