Odszkodowania Tomaszów Lubelski, uzyskaj odszkodowanie w Tomaszowie Lubelskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowania - proces dochodzenia

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na konkretne świadczenie, które ma zostać wypłacone. Jeżeli sprawa dotyczy kolizji drogowej, to poszkodowany kierowca może liczyć na odszkodowanie za naprawę uszkodzonego pojazdu. W tym celu będzie musiał przedstawić ubezpieczycielowi fakturę za naprawę samochodu. Kierowca może jeszcze wybrać rozliczenie kosztorysowe, a wtedy otrzyma z góry pieniądze na dokonanie naprawy. Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie przysługujące osobom, które doznały krzywd osobowych. Wysokość tego świadczenia jest liczona indywidualnie w każdym przypadku i zależy od wielu czynników. Ponadto poszkodowani mogą również liczyć na przyznanie specjalnej renty, który także jest formą odszkodowania w Tomaszów Lubelski.

Najważniejsze w procesie dochodzenia świadczeń, są dokumenty, które należy przedstawić ubezpieczycielowi. Bez tego wypłata pieniędzy będzie praktycznie niemożliwa. W przypadku uszkodzonego pojazdu konieczne będą faktury za dokonane naprawy. Ubiegając się o zwrot kosztów leczenia, należy przygotować wszelkie rachunki i paragony za zakup lekarstw, sprzętu ortopedycznego, zabiegi rehabilitacyjne czy nawet dojazdy do placówek medycznych i aptek. Towarzystwo ubezpieczeniowe musi pokryć wszystkie powyższe wydatki i zrobi pod warunkiem, że otrzyma właściwe dokumenty.

Jak walczyć o wyższe odszkodowanie?

Z powodu tego, że większość wypłacanych kwot odszkodowań jest zbyt niska, poszkodowani zmuszeni są do sporządzania pism odwołujących. Alternatywą jest nawiązanie współpracy z kancelarią odszkodowawczą. Dzięki temu dochodzeniem odszkodowania w mieście Tomaszów Lubelski i zajmuje się wyspecjalizowany prawnik, który w imieniu poszkodowanego, kontaktuje się z ubezpieczycielem. Większość kancelarii odszkodowawczych rozlicza się za pomoc prawną, w postaci prowizji po wygranej sprawie. Dzięki temu nie ma konieczności wnoszenia żadnych opłat wstępnych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Tomaszowa Lubelskiego

Nasz oddział w Tomaszowie Lubelskim

helpfind

Oddział w Tomaszowie Lubelskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830