Odszkodowania Tuchola, uzyskaj odszkodowanie w Tucholi

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubiegać się o odszkodowanie w Tucholi za uszczerbek na zdrowiu?

Na wstępie należy zwrócić uwagę na rodzaj ubezpieczenia, z którego ma zostać wypłacone odszkodowanie. W przypadku polis zawieranych na indywidualnych warunkach z ubezpieczycielem, o możliwych kwotach za procent uszczerbku na zdrowiu, można dowiedzieć się z samej umowy i ogólnych warunków ubezpieczenia. Najczęściej 1% sumy ubezpieczenia, wypłacany jest za 1% poniesionego uszczerbku na zdrowiu. Nie jest to jednak regułą i każdy ubezpieczyciel może stosować swoje warunki. Zupełnie inaczej wygląda proces dochodzenia świadczeń z polisy odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Osoby poszkodowane lub wnioskujące w ich imieniu, muszą zgromadzić odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela. Będą to rachunki za leczenie, zakup niezbędnych leków, przejazdy do szpitala czy opiekę pielęgnacyjną. Ważne będzie również potwierdzenie doznanych obrażeń ciała poprzez przedłożenie opinii lekarskich, wypisów szpitalnych czy innej dokumentacji medycznej.

Czym jest zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy?

Wszystkim znane odszkodowanie za szkody na mieniu, to nie jedyne świadczenie, o które mogą starać się osoby pokrzywdzone. Równie istotne dla nich może być zadośćuczynienie, czyli rekompensata za szkody osobowe. Kwoty zadośćuczynienia mogą wynosić niekiedy kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych, wszystko zależy od konkretnej sprawy. Poszkodowani, którzy osobiście dochodzą zadośćuczynienia, mogą mieć problem z określeniem wysokości tego świadczenia. Nie można wystawić paragonu za cierpienie czy żal i smutek po utracie bliskiej osoby. Bardzo pomocne w takich sytuacjach mogą być orzecznictwa sądowe w bardzo zbliżonych sprawach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie natomiast kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te mają najczęściej bogate doświadczenie i bez trudu mogą określić właściwą kwotę zadośćuczynienia do danego przypadku. Jeżeli więc nie wiesz od czego zacząć procedurę dochodzenia odszkodowania Tuchola bądź w innym mieście, możesz skontaktować się z nami.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Tucholi

Nasz oddział w Tucholi

helpfind

Oddział w Tucholi
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830