Odszkodowania Turek, uzyskaj odszkodowanie w Turku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie za zniszczony pojazd w wyniku kolizji lub wypadku

Każdego miesiąca na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy zdarzeń drogowych. Kolizje drogowe niemal zawsze budzą skrajnie negatywne emocje wśród kierowców i pasażerów, ale z drugiej strony naprawa pojazdu z polisy OC sprawcy przebiega bardzo sprawnie. Poszkodowani kierowcy mogą liczyć na wypłatę odszkodowania nawet w ciągu kilku dni. Przysługuje im również samochód zastępczy na czas naprawy. Rozliczenie może nastąpić na dwa sposoby: kosztorysowo oraz bezgotówkowo. Pierwsze rozwiązanie jest najczęściej wybierane przez posiadaczy starszych pojazdów. Po zgłoszeniu szkody, ubezpieczyciel sporządza kosztorys naprawy pojazdu i na jego podstawie wypłaca odszkodowanie. Drugie rozwiązanie to rozliczenie warsztatowe, inaczej zwane bezgotówkowym. Polega na tym, że uszkodzony samochód zostawia się w wyznaczonym przez ubezpieczyciela warsztacie, a po dokonanej naprawie odbiera sprawny pojazd. Warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem bez udziału poszkodowanego, dlatego nazywane jest to rozliczeniem bezgotówkowym. Ubiegając się o odszkodowanie w Turku warto również pamiętać, że od niedawna istnieje na rynku system bezpośredniej likwidacji szkody – BLS. Polega na tym, że szkoda likwidowana jest u swojego ubezpieczyciela, a nie ubezpieczyciela sprawcy.

Pomoc prawna dla osób poszkodowanych w Turku

Osoby ubiegające się o wypłatę odszkodowania Turek, mogą skorzystać z pomocy specjalnych kancelarii odszkodowawczych. Dzięki nim, dochodzenie świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela jest dużo łatwiejsze i przynosi znacznie lepsze rezultaty. W dodatku większość firm odszkodowawczych nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a rozlicza się ze swoim klientem, dopiero po wygranej sprawie. Trzeba również zaznaczyć, że w wielu przypadkach, uzyskanie wyższego odszkodowania możliwe jest wyłącznie dzięki wsparciu prawnika. Pomożemy Ci uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie w Turku, wystarczy, że wypełnisz fomrularz na naszej stronie lub zgłosisz się do nas telefonicznie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Turka

Nasz oddział w Turku

helpfind

Oddział w Turku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830