Odszkodowania Tychy, uzyskaj odszkodowanie w Tychach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak skutecznie odwoływać się od zaniżonego odszkodowania Tychy?

Z wypłatą zbyt niskich kwot odszkodowań, borykają się w szczególności poszkodowani, którzy dochodzą odszkodowania za uszkodzony pojazd, z polisy OC sprawcy zdarzenia. Aż 89% kosztorysów naprawy pojazdu jest zaniżona, przez co poszkodowani muszą dopłacać do naprawy z własnej kieszeni. W większości przypadków jest to niezgodne z prawem, a nie wszystkie osoby poszkodowane są tego świadome. W przypadku propozycji lub wypłaty zbyt niskiego odszkodowania, poszkodowani powinni odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Zazwyczaj sporządzenie tego pisma nie jest trudne, jednak najważniejsze jest użycie odpowiednich argumentów, aby podważyć decyzję ubezpieczyciela. W tym celu wystarczy załączyć do dokumentu kosztorys wykonany przez niezależnego rzeczoznawcę lub warsztat samochodowy. Niestety wysłanie pisma odwołującego nie daje gwarancji na zmianę decyzji ubezpieczyciela. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania kancelarii odszkodowawczej, która pomoże w przygotowaniu odwołania i uzyskaniu wyższej kwoty odszkodowania.

Kiedy warto zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej w Tychach?

Trudności z uzyskaniem odszkodowania ma coraz większa ilość osób poszkodowanych. Zakłady ubezpieczeń pomimo dostarczenia wymaganych dokumentów, nie zawsze decydują się na wypłatę wyższego odszkodowania i jedyną droga aby to osiągnąć, jest wytoczenie powództwa cywilnego przeciwko ubezpieczycielowi. Dlatego też aby skutecznie walczyć o wyższe odszkodowanie w Tychach, warto rozważyć możliwość współpracy z kancelarią odszkodowawczą. Dotyczy to w szczególności wypadków komunikacyjnych, po których dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia może przysporzyć ogromne kłopoty poszkodowanym. Ponadto kontakt z firmami odszkodowawczymi jest bardzo wygodny z uwagi na to, że większość z nich udostępnia możliwość wymiany informacji poprzez email lub dedykowany formularz na stronie internetowej.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Tych

Nasz oddział w Tychach

helpfind

Oddział w Tychach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830