Odszkodowania Wąbrzeźno, uzyskaj odszkodowanie w Wąbrzeźnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubiegać się o wyższe odszkodowanie w Wąbrzeźnie?

Osoby, które zostały poszkodowane na skutek wypadku komunikacyjnego, mogą ubiegać się o wypłatę świadczeń z polisy OC sprawcy. Na jakiej zasadzie działa taka polisa ubezpieczeniowa? Trzeba wspomnieć, że dokument ten jest obowiązkowy dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, a jego brak lub nawet jednodniowa przerwa w ubezpieczeniu, wiąże się z koniecznością zapłaty kary pieniężnej. Dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej, sprawca zdarzenia drogowego nie musi płacić poszkodowanym za szkody, które im wyrządził. Odpowiedzialność finansową przejmuje zakład ubezpieczeń, z którym sprawca miał zawartą polisę OC i to do niego należy zgłosić rodzaj oraz wysokość poniesionych szkód.

Z racji tego, że bardzo często ubezpieczyciele zaniżają wypłacane kwoty odszkodowania Wąbrzeźno i poszkodowanym w innych miejscowościach, osoby te bardzo często decydują się podjąć współpracę z kancelariami odszkodowawczymi. Są to wyspecjalizowane firmy, które pomagają poszkodowanym w uzyskaniu najwyższych świadczeń powypadkowych. Po podpisaniu specjalnego pełnomocnictwa, kancelaria całkowicie przejmuje prowadzenie sprawy, w tym kontakt z ubezpieczycielem i konieczność sporządzania wielu pism. Większość kancelarii nie pobiera opłat wstępnych, a rozlicza się z poszkodowanym dopiero po wygranej sprawie. Ponadto kontakt z tymi firmami możliwy jest również drogą Internetową, co znacząco przyspiesza podjęcie współpracy.

Komu przysługuje odszkodowanie?

Nie każdy wie, że polisa odpowiedzialności cywilnej gwarantuje nie tylko odszkodowanie za poniesione straty materialne. Poszkodowani w zdarzeniach drogowych doznają niekiedy obrażeń ciała bądź urazów psychicznych. Za wszystkie szkody niematerialne przysługuje im wypłata specjalnego świadczenia, zwanego zadośćuczynieniem. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, która ma swoim założeniu zrekompensować wszelkie negatywne odczucia psychiczne, które odczuwa lub odczuwać będzie poszkodowany, na skutek zdarzenia. Jeżeli obrażenia ciała spowodowały długotrwały uszczerbek na zdrowiu, wtedy poszkodowani mają prawo do uzyskania specjalnej renty od ubezpieczyciela. Pamiętaj, że o pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania Wąbrzeźno możesz zwrócić się do nas poprzez formularz na stronie.

Trzeba również pamiętać, że sam sprawca zdarzenia nie może ubiegać się o wypłatę pieniędzy z własnej polisy odpowiedzialności cywilnej. Jeżeli więc nie posiadał dodatkowej polisy AC, za naprawę samochodu będzie musiał zapłacić z własnego majątku. Posiadanie dodatkowej polisy wiążę się natomiast z wyżsżą składką ubezpieczeniową. Z drugiej strony jednak gwarantuje to pokrycie kosztów naprawy samochodu, nawet jeżeli sprawca kolizji jest nieznany lub do uszkodzenia doszło z winy ubezpieczonego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wąbrzeźna

Nasz oddział w Wąbrzeźnie

helpfind

Oddział w Wąbrzeźnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830