Odszkodowania Węgrów, uzyskaj odszkodowanie w Węgrowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak skutecznie ubiegać się o odszkodowanie w Węgrowie?

Po kolizji lub wypadku komunikacyjnym, poszkodowani mają prawo do wypłaty odszkodowania z polisy OC sprawcy. Jak dokładnie wygląda proces odszkodowawczy po takim zdarzeniu na drodze? W pierwszej kolejności sprawca całego zajścia powinien udostępnić swoje dane oraz numer polisy ubezpieczeniowej. Wtedy nie musi płacić za szkody, które wyrządził, ale z drugiej strony nie otrzyma żadnych pieniędzy z tej polisy. Za naprawę swojego samochodu, będzie musiał zapłacić sam. Poszkodowani po zgłoszeniu zdarzenia do ubezpieczyciela sprawcy, mogą wybrać sposób rozliczenia. Najczęściej wybierane jest rozliczenie kosztorysowe. Towarzystwo ubezpieczeniowe sporządza kosztorys naprawy pojazdu i na jego podstawie wypłaca odszkodowanie. Drugim sposobem na rozliczenie jest odstawienie pojazdu do warsztatu, który zajmie się naprawą a następnie sam rozliczy się z ubezpieczycielem.

Rozliczenie kosztorysowe jest częściej wybierane z uwagi na to, że pieniądze pojawiają się na konie poszkodowanego w ciągu kilku dni od chwili zgłoszenia zdarzenia. Niestety związane jest to z pewnym ryzykiem, gdyż praktycznie 89% wszystkich kosztorysów sporządzonych przez ubezpieczycieli jest zaniżona. Kwota odszkodowania jest tym samym zbyt niska i nie wystarcza na naprawę samochodu. Dlatego też każdy kosztorys naprawy powinien zostać dokładnie przeanalizowany pod kątem możliwych zaniżeń.

Pomoc prawna na terenie Węgrowa

Spora część osób pokrzywdzonych kontaktuje się z wyspecjalizowanymi kancelariami, które pomagają w uzyskaniu właściwego odszkodowania. Pomoc prawna w wielu przypadkach jest wręcz jedynym sposobem aby otrzymać wyższe świadczenia od towarzystwa ubezpieczeniowego. Ponadto w sieci można znaleźć mnóstwo firm, oferujących bezpłatną analizę kosztorysu i dopłaty do odszkodowania Węgrów oraz na obszarze całego kraju. Wstępna analiza kosztorysu nie wymaga specjalnego doświadczenia, ale skuteczne napisane odwołania do ubezpieczyciela wraz z prawidłowym uzasadnieniem, nie jest już takie proste. Warto również dodać, że odszkodowanie za naprawę samochodu nie jest jedynym możliwym świadczeniem do uzyskania. W przypadku młodszych pojazdów, poszkodowani mogą ubiegać się o wypłatę dodatkowych pieniędzy, tytułem utraty wartości handlowej pojazdu. Niestety nie każdy pojazd będzie się do tego kwalifikował, ale warto zapoznać się z prawem do uzyskania tego rodzaju odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Węgrowa

Nasz oddział w Węgrowie

helpfind

Oddział w Węgrowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830