Odszkodowania Włocławek, uzyskaj odszkodowanie we Włocławku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Na co mogą liczyć poszkodowani we Włocławku?

W skład świadczeń powypadkowych z polisy OC wchodzi nie tylko odszkodowanie za poniesione szkody materialne, ale również inne świadczenia, takie jak zadośćuczynienie czy renta. Najpierw jednak skupmy się na odszkodowaniu, którego funkcję zna większość z nas. Jest to zwrot kosztów, które poniósł poszkodowany aby naprawić poniesione szkody materialne. Co ważne odszkodowanie nie dotyczy wyłącznie uszkodzonego na skutek kolizji samochodu, ale również kosztów leczenia po wypadku komunikacyjnym. Wysokość kwoty odszkodowania obliczania jest na podstawie odpowiednich faktur, rachunków czy paragonów.

Zupełnie innym, ale szalenie istotnym świadczeniem jest zadośćuczynienie. Dotyczy ono szkód niematerialnych, a więc wszelkich negatywnych odczuć, które spowodowane są pośrednio lub bezpośrednio wypadkiem. O zadośćuczynienie mogą więc ubiegać się osoby, które m.in. odczuwały ból na skutek poniesionych obrażeń ciała oraz które odczuwały żal i smutek po utracie w wypadku kogoś bliskiego. Z racji tego, że poszkodowanym trudno jest określić wysokość zadośćuczynienia, wolą zlecić to zadanie kancelarii odszkodowawczej lub prawnikowi. Dlaczego warto ubiegać się o wypłatę zadośćuczynienia? W skrajnych sytuacjach kwoty tego świadczenia mogą wynieść nawet kilka milionów złotych. Trzeba pamiętać, że ubezpieczyciel musi wynagrodzić finansowo nie tylko szkody w mieniu, ale również szkody na osobie.

Zaniżone odszkodowanie we Włocławku? Napisz do nas.

Zdecydowana większość wypłacanych odszkodowań jest zbyt niska. W szczególności dotyczy to poszkodowanych kierowców, którzy muszą dokładać do naprawy samochodu z własnej kieszeni. Kosztorysy sporządzane przez ubezpieczycieli bardzo często zawierają niezgodne z prawem zapisy, które wyjściowo obniżają kwotę odszkodowania. Dzięki nam możesz bezpłatnie sprawdzić, czy Twój kosztorys został właściwie sporządzony. Możesz również otrzymać dodatkowe pieniądze i nie musisz ich przeznaczać na naprawę samochodu. Pomożemy Ci uzyskać wyższą kwotę odszkodowania Włocławek, wystarczy że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza na naszej stronie. Pamiętaj, że aż 89% kosztorysów jest zaniżona, dlatego warto poddać je dokładnej analizie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Włocławeka

Nasz oddział we Włocławku

helpfind

Oddział we Włocławku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830