Odszkodowania Włoszczowa, uzyskaj odszkodowanie w Włoszczowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Miałeś wypadek? Ubiegaj się o należne odszkodowanie w Włoszczowie

Proces dochodzenia odszkodowania nie jest skomplikowany, o ile zakład ubezpieczeń przyznał poszkodowanemu właściwe kwoty świadczeń. Jeżeli tak się nie stanie, to konieczne będzie sporządzenie pisma odwołującego, który uruchamia tryb reklamacyjny. Wszystko to przedłuża cały proces, jednocześnie nie dając gwarancji na pozytywne zakończenie sprawy. Z wypłatą lub propozycją zbyt niskiej kwoty odszkodowania, spotykają się najczęściej właściciele pojazdów, które ucierpiały w wyniku zdarzeń komunikacyjnych. Spowodowane jest to niezgodnymi z prawem zapisami w kosztorysach naprawy pojazdu, sporządzanych przez zakłady ubezpieczeń. Czego konkretnie dotyczą te zapisy? Chociażby nieoryginalnych części zamiennych, które są tańsze i zdecydowanie gorszej jakości. Ponadto zaniża się stawki za pracę warsztatu lub lakiernika, niekiedy nawet dwukrotnie. Wszystkie te zabiegi oraz wiele innych, przyczyniają się do wypłaty zaniżonego odszkodowania.

Zupełnie odmiennym i często zapominanym świadczeniem, jest zadośćuczynienie za szkody osobowe. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, która dotyczy wyłącznie krzywd moralnych, takich jak smutek, ból czy cierpienie. O zadośćuczynienie może również starać się osoba, która straciła w wypadku kogoś bliskiego. Kwoty tego świadczenia różnią się w zależności od przebiegu konkretnej sprawy. W przypadku niegroźnych obrażeń ciała czy niewielkich złamań, kwoty zadośćuczynienia mogą oscylować w granicach kilku tysięcy złotych. Co innego, jeżeli poszkodowany na skutek wypadku stał się inwalidą lub poniósł śmierć. Sądy powszechne w takich sytuacjach przyznają nawet po kilkaset tysięcy złotych rekompensaty, tytułem zadośćuczynienia. 

Dokumenty potrzebne do uzyskania odszkodowania Włoszczowa

Bez odpowiednio udokumentowanych wydatków, uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela będzie praktycznie niemożliwe. Dlatego tak istotne jest gromadzenie wszelkich dokumentów, związanych ze sprawą. Zaliczyć można do nich:

  • paragony za zakup leków
  • faktury za usługi medyczne i rehabilitacyjne
  • skierowania na badania
  • zwolnienia lekarskie
  • wyniki badań
  • wypisy szpitalne
  • notatki służb ratunkowych
  • paragony z przejazdów do szpitali czy aptek
     

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Włoszczowy

Nasz oddział w Włoszczowie

helpfind

Oddział w Włoszczowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830