Odszkodowania Wołów, uzyskaj odszkodowanie w Wołowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Miałeś kolizję lub wypadek? Walcz o wyższe odszkodowanie w Wołowie

Każdy pojazd poruszający się po drogach publicznych, powinien posiadać ubezpieczenie OC. Dlaczego jest to tak istotne? Przede wszystkim polisa OC chroni sprawcę zdarzenia, przed odpowiedzialnością finansową. Nie musi on płacić poszkodowanym za szkody, które spowodował a te mogą niekiedy sięgać nawet kilku milionów złotych. Brak polisy odpowiedzialności cywilnej może więc okazać się sporym ryzykiem, nie mówiąc już o możliwości nałożenia kary finansowej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Polisa OC to przede wszystkim gwarancja wypłaty świadczeń powypadkowych dla wszystkich osób poszkodowanych, w tym pasażerów jadących ze sprawcą wypadku. O jakie świadczenia mogą wnosić poszkodowani? Przede wszystkim o odszkodowanie za zniszczony pojazd. W tym celu mogą wybrać dwie metody rozliczenia: kosztorysową lub bezgotówkową (warsztatową). W pierwszym przypadku wypłata pieniędzy następuje z góry, na podstawie sporządzonego kosztorysu naprawy samochodu. Rozliczenie bezgotówkowe jest wygodniejsze, aczkolwiek ubezpieczyciel rozlicza się bezpośrednio z warsztatem, który dokonał naprawy pojazdu. Co w przypadku, gdy w wyniku zdarzenia poszkodowani doznali obrażeń ciała? Im również przysługiwać będą stosowne świadczenia, a przede wszystkim zwrot kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją. W celu uzyskania zwrotu pieniędzy, należy przedstawić ubezpieczycielowi m.in. paragony za zakup leków czy usługi medyczne.

Gdzie zwrócić się o pomoc w dochodzeniu odszkodowania Wołów?

Na obszarze całego kraju można znaleźć setki różnych firm odszkodowawczych oraz niezależnych prawników. Jakie więc rozwiązanie będzie najlepsze? Trzeba również dodać, że z pomocą poszkodowanym przychodzi również biuro Rzecznika Finansowego. Możliwości jest sporo i każda cechuje się czymś innym. Przede wszystkim kancelaria odszkodowawcza świadczy kompleksową pomoc dla poszkodowanych. Najczęściej firma ta składa się z kilku działów prawnych, które zajmują się konkretnym rodzajem spraw. Dzięki takiej organizacji możliwa jest indywidualna opieka nad poszkodowanym, który w dodatku rozlicza się z kancelarią dopiero po wygranej sprawie. Nie musi więc przejmować się zaliczkami czy innymi opłatami wstępnymi. Poszkodowani mogą również zwrócić się ze swoim problemem do Rzecznika Finansowego, który dokona bezpłatnej analizy sprawy i wystawi stosowną opinię. Niestety jego działanie na tym etapie się kończy, a wystawiona opinia może posłużyć jako solidny argument przeciwko decyzji ubezpieczyciela. Również my możemy pomóc Ci uzyskać wyższe kwoty odszkodowania Wołów oraz na terenie całego kraju. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i prześlesz dokumenty związane ze sprawą.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wołowa

Nasz oddział w Wołowie

helpfind

Oddział w Wołowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830