Odszkodowania Wolsztyn, uzyskaj odszkodowanie w Wolsztynie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania Wolsztyn – osobiście czy z kancelarią?

O tym, jak skomplikowany i czasochłonny może być proces uzyskania odszkodowania, jest świadoma większość osób poszkodowanych w różnych wypadkach. O ile zebranie właściwej dokumentacji i wysłanie jej na adres ubezpieczyciela nie jest specjalnie trudne, to kwoty proponowanych świadczeń w większości przypadków są zbyt niskie. Co dokładnie się z tym wiąże? Można przystać na propozycję ubezpieczyciela i zakończyć całą sprawę. Można również wszcząć proces reklamacyjny, czyli złożyć pismo odwoławcze od decyzji ubezpieczyciela. Odpowiednio sformułowane i uzasadnione odwołanie, daje szansę na uzyskanie wyższego odszkodowania. Niestety dość często zakłady ubezpieczeń nie uznają reklamacji i jedynym rozwiązaniem jest wytoczenie powództwa cywilnego przeciwko zakładowi ubezpieczeń. Jest to krok, na który decyduje się niewiele osób, nawet jeśli mają ogromne szanse na wygranie sprawy. 

Można więc w skrócie powiedzieć, że osobiste prowadzenie sprawy – szczególnie w procesie odwoławczym – może być bardzo skomplikowane i w dodatku nie przynosić spodziewanych korzyści. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się wyspecjalizowane kancelarie odszkodowawcze. Firmy te pobierają od poszkodowanych stosowną prowizję po wygranej sprawie, ale w zamian oferują kompleksowe wsparcie prawne. Reprezentują swojego klienta na rozprawie sądowej i dążą do uzyskania możliwie największych kwot świadczeń powypadkowych.

Dostałeś zaniżone odszkodowanie w Wolsztynie? Napisz do nas!

Z uwagi na to, że aż 89% wszystkich wypłacanych kwot odszkodowań nie wystarcza na naprawę uszkodzonego mienia, pokrzywdzone osoby coraz chętniej kontaktują się z kancelariami odszkodowawczymi. Dzięki temu nie muszą przejmować się wszelkimi formalnościami, a wszystkim od początku do końca zajmuje się wybrana kancelaria. Pomoc doświadczonego prawnika będzie szczególnie ważna, jeżeli sprawa ma swój finał w sądzie. Ponadto poszkodowani mogą być spokojni o kwoty zasądzonych świadczeń od ubezpieczyciela, ponieważ dzięki kancelarii niejednokrotnie udaje się uzyskać nawet kilkukrotnie wyższe świadczenia niż te, które pierwotnie zaproponował ubezpieczyciel.

Trzeba również dodać, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie, które przysługuje poszkodowanym z polisy odpowiedzialności cywilnej. Nie każda osoba, która ucierpiała w wypadku wie, że powinna walczyć o wypłatę zadośćuczynienia. Jest to rekompensata pieniężna za wszystkie straty moralne – inaczej nazywane szkodami osobowymi. W bardzo ciężkich przypadkach, gdy poszkodowany na skutek wypadku stał się inwalidą lub znacząco pogorszyły się jego szanse na dalszy rozwój osobisty czy zawodowy, zakład ubezpieczeń może przyznać stosowny rodzaj renty. Dzięki nam możesz dowiedzieć się wszystkiego w temacie odszkodowania Wolsztyn. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, e-mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wolsztyna

Nasz oddział w Wolsztynie

helpfind

Oddział w Wolsztynie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830