Odszkodowania Września, uzyskaj odszkodowanie w Wrześni

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co jest potrzebne do uzyskania odszkodowania Września?

Może wydawać się, że procedura dochodzenia odszkodowania po wypadkach nie jest skomplikowana i wymaga wyłącznie kontaktu z ubezpieczycielem. Tymczasem ilość niezbędnych formalności może niekiedy przysporzyć ogromne trudności poszkodowanym. Pomijając fakt, że dość często zakłady ubezpieczeń nie wypłacają właściwego odszkodowania, nawet pomimo dostarczenia wymaganych dokumentów. Przejdźmy więc do konkretów, a więc co konkretnie należy przygotować i wysłać ubezpieczycielowi?

Tak naprawdę wszystko zależy od rodzaju świadczenia, które ma zostać wypłacone. Jeżeli więc mówimy o odszkodowaniu za uszkodzony samochód, ubezpieczyciel musi otrzymać fakturę za jego naprawę lub kosztorys. W przypadku gdy poszkodowany wnioskuje o zwrot pieniędzy za leczenie, będzie musiał on przedstawić ubezpieczycielowi paragony lub faktury za zakup leków czy usługi pielęgnacyjne. Każdy wydatek powinien być stosownie uzasadniony i udokumentowany. Dopiero wtedy zakład ubezpieczeń może obliczyć i wypłacić określoną kwotę odszkodowania. Ponadto należy udowodnić, że obrażenia ciała faktycznie wystąpiły. W tym celu trzeba przedłożyć zakładowi ubezpieczeń wszelką dokumentację medyczną np. zwolnienia lekarskie czy wyniki badań.

Odszkodowanie w Wrześni to nie jedyne świadczenie powypadkowe

Nie zawsze poszkodowani są świadomi tego, że przysługują im również inne świadczenia oprócz odszkodowania, o które mogą ubiegać się niezależnie. Można zaliczyć do nich chociażby zadośćuczynienie. Jest to jednorazowa rekompensata w formie pieniężnej, która dotyczy wyłącznie szkód osobowych, takich jak smutek po utracie bliskiej osoby lub ból i cierpienie, wywołane poniesionymi urazami na ciele. Wysokość zadośćuczynienia ściśle zależy od konkretnego przypadku i nie ma sztywnych kryteriów, na podstawie których można obliczyć właściwą kwotę zadośćuczynienia. Rozsądnie jest natomiast opierać się o wyroki sądów powszechnych, które rozstrzygały w bardzo podobnych sprawach. W przypadkach, gdzie doszło do niegroźnych złamań czy stłuczeń, kwoty zadośćuczynienia zazwyczaj oscylują w granicach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Ubiegając się o odszkodowanie w Wrześni, możesz poradzić się doświadczonej kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się Twoją sprawą.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wrześni

Nasz oddział w Wrześni

helpfind

Oddział w Wrześni
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830