Odszkodowania Wysokie Mazowieckie, uzyskaj odszkodowanie w Wysokiem Mazowieckiem

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj odszkodowanie w Wysokiem Mazowieckiem krok po kroku

Procedura dochodzenia świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela, teoretycznie nie jest skomplikowana i można ją przedstawić w kilku krokach. Niestety z praktycznego punktu widzenia, ubieganie się o odszkodowanie nawet po niegroźnej stłuczce, może okazać się problematyczne i czasochłonne. Zacznijmy od początku. Kontakt z ubezpieczycielem sprawcy powinien nastąpić możliwie jak najwcześniej od chwili wystąpienia zdarzenia drogowego. Dzięki temu można uniknąć różnych niedomówień i komplikacji podczas likwidacji szkody. Następnie należy wybrać metodę likwidacji szkody. Większość kierowców decyduje się na rozliczenie kosztorysowe. Otrzymują wtedy odszkodowanie na podstawie sporządzonego kosztorysu naprawy pojazdu. Pozostała część poszkodowanych wybiera wariant bezgotówkowy. Odstawia się wtedy samochód do wskazanego warsztatu, który dokonuje naprawy, a następnie bez udziału pokrzywdzonego kierowcy – sam rozlicza się z ubezpieczycielem. Na tym cały proces kończy się. Dlaczego jednak z praktycznego punktu widzenia, nie jest to takie proste?

O ile proces odszkodowawczy faktycznie można przedstawić w kilku krokach, tak sprawa komplikuje się, jeżeli ubezpieczyciel odmawia wypłaty świadczeń lub proponuje zbyt niskie kwoty. Poszkodowani mogą wtedy albo zgodzić się na propozycję ubezpieczyciela, albo wszcząć postępowanie reklamacyjne. Drugie rozwiązanie wymaga sporego zaangażowania i podstawowej wiedzy prawnej, ale z drugiej strony daje szansę na uzyskanie dodatkowego odszkodowania.

Odwołanie od wypłaconej kwoty odszkodowania Wysokie Mazowieckie

Proces reklamacyjny może przeciągać się na okres wielu miesięcy, co jest bardzo niekorzystne dla poszkodowanych. W dodatku większość spraw ma swój finał w sądzie. Niestety bez odpowiedniej pomocy prawnika, wygranie procesu z gigantem ubezpieczeniowym jest niesamowicie trudne. Dlatego też poszkodowani wolą zlecać prowadzenie swojej sprawy doświadczonym kancelariom odszkodowawczym. Dzięki temu nie muszą tracić czasu i nerwów na sporządzanie różnych pism dla ubezpieczyciela oraz kontaktowanie się z nim. Jeżeli masz wątpliwości co do kwoty wypłaconego Ci odszkodowania Wysokie Mazowieckie, możesz skontaktować się z nami. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do Twojej sprawy.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wysokiego Mazowieckiego

Nasz oddział w Wysokiem Mazowieckiem

helpfind

Oddział w Wysokiem Mazowieckiem
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830