Odszkodowania Wyszków, uzyskaj odszkodowanie w Wyszkowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj właściwe świadczenia powypadkowe z polisy OC

Niekiedy można spotkać się z twierdzeniem, że im lepsza polisa, tym wyższe odszkodowanie. Niestety w przypadku polisy OC nie ma to żadnego znaczenia. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest tylko jedno, a jego zasady obowiązują jednakowo wszystkich ubezpieczycieli. Również rodzaje świadczeń powypadkowych oraz ich maksymalne kwoty, są takie same dla wszystkich poszkodowanych. Inaczej wygląda to przy polisach nieobowiązkowych czyli AC lub NNW. Wtedy pojawia się możliwość negocjacji warunków ubezpieczenia, takich jak zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela czy suma odszkodowania. Dzięki polisie AC możliwy jest zwrot kosztów naprawy pojazdu nawet, jeżeli sprawca kolizji jest nieznany lub do uszkodzenia pojazdu doszło z własnej winy. Oczywiście posiadanie takiej polisy wiąże się z koniecznością odprowadzania dodatkowej składki.

Niestety kwoty wypłacanych odszkodowań z polisy odpowiedzialności cywilnej, są bardzo często zaniżone. Z tego powodu o pomoc w uzyskaniu dodatkowego odszkodowania Wyszków, poszkodowani zwracają się do wyspecjalizowanych firm odszkodowawczych. Dlaczego owe zaniżenia w ogóle występują? Najczęściej dotyczy to kosztorysów naprawy pojazdu, które zawierają nieprawidłowe kalkulacje i zapisy. Przede wszystkim stosuje się nieoryginalne części zamienne, uśrednianie stawek za roboczogodzinę czy amortyzację na części lub naprawy lakiernicze. Z obliczeń wynika, że nawet 89% wszystkich kosztorysów wystawianych przez ubezpieczycieli może być zaniżona.

Z kim ubiegać się o odszkodowanie w Wyszkowie?

Osoby, które mają problem z uzyskaniem właściwego odszkodowania lub też innych świadczeń powypadkowych z polisy OC, mogą zwrócić się o pomoc do szeregu firm lub instytucji. Bezpłatne usługi świadczy chociażby Rzecznik Finansowy, który może przeanalizować całą sprawę i wystawić stosowną opinię. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie natomiast skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej. Firmy te doskonale wiedzą jakich argumentów użyć, aby uzyskać najwyższe świadczenia dla poszkodowanych. Ich pomoc nie kończy się wyłącznie na kontakcie z ubezpieczycielem i sporządzaniu odpowiednich dokumentów, ale firmy te przydzielają do pokrzywdzonego indywidualnego prawnika, który reprezentuje go na rozprawie sądowej – jeżeli zajdzie taka konieczność.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wyszkowa

Nasz oddział w Wyszkowie

helpfind

Oddział w Wyszkowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830