Odszkodowania Ząbkowice Śląskie, uzyskaj odszkodowanie w Ząbkowicach Śląskich

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Od czego zacząć dochodzenie odszkodowania w Ząbkowicach Śląskich?

Proces odszkodowawczy składa się z szeregu czynności, które leżą w obowiązku zarówno ubezpieczyciela jak i poszkodowanego. Przede wszystkim najważniejsze dla pokrzywdzonego jest zgromadzenie dokumentacji, która będzie niezbędna do określenia wysokości świadczenia, a następnie jej wypłaty. Z drugiej strony towarzystwo ubezpieczeniowe jest związane prawnie do wypłaty należnych świadczeń na rzecz poszkodowanego, oczywiście jeżeli sprawa kwalifikuje się do wypłaty odszkodowania. Trzeba również wziąć pod uwagę rodzaj polisy ubezpieczeniowej. Inny zakres świadczeń oraz możliwe kwoty przysługiwać będą z polis dobrowolnych typu AC i NNW, a inne z polisy odpowiedzialności cywilnej czyli OC.

Dokumenty potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Ząbkowicach Śląskich

Najczęstszym rodzajem szkód są szkody na mieniu. A więc gdy zniszczeniu ulega samochód, dom lub mieszkanie. Wtedy ubezpieczyciel wymagał będzie faktur za naprawę tego mienia i dopiero na ich podstawie może określić wysokość odszkodowania. Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli na skutek wypadku doszło do obrażeń ciała. Polisa OC gwarantuje pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, jednak w tym celu trzeba przedstawić paragony za zakup leków, rachunki za usługi medyczne itp. Ważna będzie również dokumentacja medyczna, potwierdzająca doznane obrażenia oraz przebieg leczenia. Pamiętaj, że o pomoc w uzyskaniu odszkodowania Ząbkowice Śląskie możesz zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się prowadzeniem Twojej sprawy.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ząbkowic Śląskich

Nasz oddział w Ząbkowicach Śląskich

helpfind

Oddział w Ząbkowicach Śląskich
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830