Odszkodowania Żagań, uzyskaj odszkodowanie w Żaganiu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje polis

Polisy można podzielić zasadniczo na dwie kategorie:

  • polisy obowiązkowe

  • polisy nieobowiązkowe

Do pierwszych należą przede wszystkim polisy OC kierowców i rolników. Także wiele zawodów objętych jest obowiązkowym OC, np.: architekci, czy lekarze. Z polisy OC sprawca wypadku może wypłacić odszkodowanie osobie poszkodowanej.

Polis obowiązkowych nie trzeba wykupywać, jednakże stanowią one dodatkową ochronę ubezpieczonego lub jego bliskich. Przykładem może tu być polisa NNW, dzięki której można uzyskać odszkodowanie za odniesione obrażenia — nawet jeżeli to ubezpieczony jest sprawcą.  Najpopularniejszą polisą tego typu jest szkolne ubezpieczenie dzieci. Popularne są także polisy na życie, których głównym celem jest zabezpieczenie rodziny ubezpieczonego po jego śmierci. Kierowca może także wykupić polisę AC, dzięki której będzie mógł się starać o odszkodowanie, nawet gdy on sam spowoduje wypadek. Również kwota wypłacanego odszkodowania Żagań zależna będzie od rodzaju polisy ubezpieczeniowej.

Jak uzyskać odszkodowanie w Żaganiu?

Aby uzyskać odszkodowanie, należy zgłosić się do ubezpieczyciela. Niezależnie od polisy, konieczne jest podanie numeru polisy i danych osoby, do której należy. Jeżeli jest to polisa OC, należy podać dane sprawcy oraz przekazać oświadczenie sprawcy wypadku. Warto także przekazać wszelką dokumentację związaną z wypadkiem, np.: dokumentację medyczną, relacje świadków czy zdjęcia. Wówczas ubezpieczyciel będzie miał lepszy obraz sytuacji. Możesz zwrócić się do nas o pomoc w uzyskaniu naleznego odszkodowania Żagań bądź na terenie całego kraju.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Żagania

Nasz oddział w Żaganiu

helpfind

Oddział w Żaganiu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830