Odszkodowania Zakopane, uzyskaj odszkodowanie w Zakopanem

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co trzeba wiedzieć o odszkodowaniach?

Odszkodowania wiążą się najczęściej ze szkodami w samochodzie. Tymczasem poszkodowanym należą się także odszkodowania za inne nieszczęśliwe wydarzenia. Do tego są to szkody likwidowanej z OC sprawcy. Oznacza to, że poszkodowany nie musi mieć żadnego ubezpieczenia, by uzyskać odszkodowanie za straty. Nie jest to jednak powszechna wiedza, a poszkodowani zwykle mają dużo pytań i wątpliwości.

Jak starać się o odszkodowanie? Kto tak naprawdę je wypłaca? Jaka kwota należy się za wypadek? To tylko część najpopularniejszych pytań. W kancelarii odszkodowawczej fachowcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Co trzeba wiedzieć o firmie odszkodowawczej?

Na co uważać przy wybieraniu takiej firmy? Skup się najbardziej na odszkodowaniu. Największa ilość spraw tego typu firm tyczy niewystarczających rekompensat i częstych pomyłek ubezpieczalni. Obowiązkiem takiej firmy jest wynegocjowanie większego świadczenia.

Sprawdź więc ile spraw jest zakończonych pozytywnie. Szczególnie ważne są także kwestie rozliczeń. Zwykle pobierana jest prowizja od odszkodowania. Jest to wygodne i nie naraża poszkodowanego na dodatkowe koszta. Poszkodowany nie powinien też ponosić żadnych opłat wstępnych, gdyż te narażają go na poważne straty, szczególnie gdy nie uda się odzyskać odszkodowania.

Zwróć uwagę na rozmiar firmy. Większa kancelaria to gwarant stabilnej pozycji. Umożliwia to konsultacje na miejscu, często w Twoim domu lub innym dogodnym miejscu. Sposób kontaktu też jest istotny. Dobrze jest postawić na tą, z którą skontaktujesz się w najwygodniejszy dla siebie sposób, np.: przez internet. Zwykle też większość spraw można załatwić telefonicznie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zakopanego

Nasz oddział w Zakopanem

helpfind

Oddział w Zakopanem
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830