Odszkodowania Zambrów, uzyskaj odszkodowanie w Zambrowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj właściwą kwotę odszkodowania Zambrów

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze wypłacają odpowiednie kwoty odszkodowań osobom poszkodowanym lub działającym w ich imieniu. Problem ten jest szczególnie widoczny po różnych zdarzeniach drogowych, czyli stłuczkach lub wypadkach. Poszkodowani właściciele uszkodzonych pojazdów, którzy rozliczają się z ubezpieczycielem metodą kosztorysową, aż w 89% przypadków otrzymują zbyt niskie odszkodowanie. Spowodowane jest to różnymi czynnikami, a przede wszystkim niezgodnymi z prawem zapisami w kosztorysach. Zakłady ubezpieczeń stosują do naprawy m.in. części nieoryginalne, które są zdecydowanie gorszej jakości. Prawdą jednak jest, że jeśli samochód w chwili zdarzenia był wyposażony w części oryginalne, to również takie powinny zostać zamontowane w pojeździe. Ponadto ubezpieczyciele zaniżają nawet dwukrotnie stawki za pracę warsztatu naprawczego oraz stosują bezpodstawne rabaty na części zamienne lub usługi lakiernicze. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do nieprawidłowego obliczenia kwoty odszkodowania.

Warto też dodać, że poszkodowanym w wypadkach przysługuje również zadośćuczynienie, czyli rekompensata pieniężna za krzywdy osobowe jakich doznali na skutek wypadku. Niestety nie da się wprost obliczyć kwoty zadośćuczynienia, ponieważ trudna jest wycena szkód osobowych, takich jak smutek czy cierpienie. To zadanie najlepiej będzie zlecić doświadczonej kancelarii lub prawnikowi.

Dzięki nam uzyskasz wyższe odszkodowanie w Zambrowie

Dlaczego pomoc kancelarii odszkodowawczych stała się ostatnio tak bardzo istotna i popularna? Wynika to z prostej przyczyny. Kwoty wypłacanych świadczeń przez ubezpieczycieli na rzecz poszkodowanych, bardzo często są nieadekwatne do poniesionych przez nich strat materialnych i osobowych. Samodzielne odwoływanie się od decyzji ubezpieczyciela nigdy nie zagwarantuje jej zmiany. Dość często pomimo silnych argumentów podważających decyzję zakładu ubezpieczeń, konieczne staje się wszczęcie postępowania cywilnego. Niestety nie każda osoba poszkodowana będzie gotowa na takie wyzwanie, dlatego też kancelarie odszkodowawcze cieszą się tak sporym uznaniem. Jeżeli nie wiesz, która kancelaria może uzyskać dla Ciebie największą kwotę odszkodowania Zambrów, możesz zgłosić się do nas. Pomożemy Ci dokonać właściwego wyobru i doradzimy w sprawie Twojego problemu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zambrowa

Nasz oddział w Zambrowie

helpfind

Oddział w Zambrowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830