Odszkodowania Zamość, uzyskaj odszkodowanie w Zamościu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie — jak uzyskać

Wypadki w różnorodnych okolicznościach. W każdym przypadku, zwłaszcza gdy szkoda jest wyrządzona przez inną osobę, należy się odszkodowanie.  Dlatego można je podzielić na różne grupy:

  • komunikacyjne

  • za wypadek przy pracy

  • z OC

Zwykle na pierwszym miejscu pokrzywdzonym zależy na pokryciu kosztów naprawy samochodu. Tymczasem można uzyskać odszkodowanie za straty osobowe, a nawet niematerialne.

Trudności poszkodowanych

Poszkodowani natrafiają na różne trudności. TU może z najróżniejszych przyczyn odrzucić roszczenia. Warto wiedzieć, że przykładowo dokumenty medyczne są tylko w części uzasadnieniem wypłaty odszkodowania. Tak samo bywa z kosztorysem naprawy samochodu. Pojawiają się też inne problemy. Czasami poszkodowany — z różnych powodów — nie może skontaktować się z ubezpieczycielem i nadzorować sprawę.

Niekiedy dochodzi do stałego pogorszenia zdrowia u poszkodowanego. Hospitalizacja może utrudniać zgłoszenie do ubezpieczyciela. Brakuje również możliwości monitorowania całego procesu. W tego rodzaju sprawach usługa kancelarii odszkodowawczej bywa nieodzowna. Warto dodać, że pomoc prawna jest pomocna również w innych sprawach. Również po decyzji ubezpieczyciela.

Firma odszkodowawcza w Zamościu zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami. Jeżeli to konieczne — zajmie się także negocjacjami z ubezpieczycielem.  Nie wiąże się to zwykle z dodatkowymi kosztami. Już po wypłaceniu pieniędzy zostanie pobrana prowizja. Znacząco to upraszcza wywalczenie odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zamościa

Nasz oddział w Zamościu

helpfind

Oddział w Zamościu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830