Odszkodowania Zgierz, uzyskaj odszkodowanie w Zgierzu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Zaniżony kosztorys

Pomimo uchwał Sądu Najwyższego i wytycznych KNF poszkodowani nagminnie uzyskują zbyt niskie odszkodowania. To sprawia, że poszkodowani nie mogą sobie pozwolić na naprawę pojazdu lub muszą do niej dopłacać z własnej kieszeni. Jest to dość poważny problem. Dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania. Najczęściej ma to miejsce przy kosztorysie. Jest on wyraźnie zaniżony poprzez:

  • użycie cen części zamiennych zamiast oryginalnych

  • urealnienie cen lub rabaty

  • pominięcie niektórych szkód

  • zaniżenie wartości samochodu

To sprawia, że koszty naprawy są obliczone w niewłaściwy sposób, a tym samym wypłacone odszkodowanie jest zbyt niskie. Co w takiej sytuacji może zrobić poszkodowany?

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Najbardziej podstawowym sposobem na uzyskanie wyższego odszkodowania jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Jest to pismo, które należy przesłać do zakładu ubezpieczeń. Powinna w nim znajdować się właściwa kwota odszkodowania, a także jej uzasadnienie. W praktyce poszkodowany musi udowodnić ubezpieczycielowi, że kwota, o którą się stara jest zasadna. Jeżeli ubezpieczyciel odrzuci reklamację poszkodowanego, jedynym rozwiązaniem jest sąd.

Kancelaria odszkodowawcza

Poszkodowany może także zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej. Uzyska tam pomoc przy uzyskaniu odszkodowania bez dodatkowych dokumentów, czy formalności. To kancelaria sprawdzi, do jakichś błędów doszło w kosztorysie. Sprawdza również, jaka powinna być właściwa wysokość odszkodowania — i o takie właśnie stara się u ubezpieczyciela.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zgierza

Nasz oddział w Zgierzu

helpfind

Oddział w Zgierzu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830