Odszkodowania Złotów, uzyskaj odszkodowanie w Złotowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak odwołać się od decyzji ubezpieczyciela?

Poszkodowany, który nie jest zadowolony z wypłaconego odszkodowania, może się odwołać. Wystarczy, że prześle na adres ubezpieczyciela pismo, w którym znajduje się:

  • stanowisko poszkodowanego

  • kwota roszczeń

  • uzasadnienie

W odwołaniu powinny znaleźć się także załączniki, czyli dokumenty, które potwierdzają właściwą wysokość odszkodowania. Może to być wycena warsztatu lub kosztorys niezależnego rzeczoznawcy.

Odwołanie rozpatrywane jest w trybie reklamacyjnym. Oznacza to, że ubezpieczyciel ma 30 dni na rozpatrzenie pisma oraz zajęcie stanowiska. Jeżeli ubezpieczyciel nie dotrzyma terminu — musi przychylić się do roszczeń poszkodowanego, niezależnie od ich wysokości. Nie ma jednak takiego obowiązku, jeżeli termin zostanie dotrzymany.

To oznacza, że poszkodowany może nie uzyskać dopłaty lub otrzymać kwotę, która wciąż będzie za niska. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Odszkodowania Złotów i kancelaria odszkodowawcza

Przy kłopotach z ubezpieczycielem warto skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą. Może ona pomóc na 3 sposoby. Pierwszym z nich jest doradztwo. Poszkodowany dowie się, jak może się skutecznie odwoływać, oraz o co może jeszcze się starać. Kancelaria przeprowadza także analizę kosztorysu i sprawdza, do jak dużego zaniżenia doszło.

Kancelaria może także starać się o odszkodowanie w imieniu poszkodowanego. Specjaliści sami przygotowują właściwe dokumenty oraz podstawę prawną, a następnie negocjują odszkodowanie z zakładem ubezpieczeniem. Jeżeli to konieczne — sprawa może trafić do sądu.

Wiele kancelarii proponuje także odkup szkody, dzięki czemu kancelaria samodzielnie wypłaca dopłatę do odszkodowania. Dzięki temu poszkodowany otrzymuje pieniądze znacznie szybciej.


 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Złotowa

Nasz oddział w Złotowie

helpfind

Oddział w Złotowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830