Odszkodowania Żnin, uzyskaj odszkodowanie w Żninie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Metody uzyskania odszkodowania w mieście Żnin

Czy kierowca z uszkodzonym w wyniku samochodem zawsze otrzymuje odszkodowanie? Jak okazuje się nie zawsze i nie musi to wcale wynikać z nieprawidłowości w zakładzie ubezpieczeń. Wręcz przeciwnie. Wynika to z faktu, iż ubezpieczyciele proponują dwa sposoby likwidacji szkody:

  • metoda kosztorysowa

  • metoda warsztatowa

W dobrze znanej metodzie kosztorysowej ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie na podstawie kosztorysu. Dzięki temu poszkodowany może sam wybrać warsztat, a nierzadko i sposób naprawy czy rodzaj części. Niestety, często zdarza się, że w kosztorysach pojawiają się błędy, w wyniku których poszkodowany uzyskuje zbyt niskie odszkodowanie

Alternatywą jest zatem metoda warsztatowa. Przy zgłoszeniu szkody ubezpieczyciel wskazuje warsztat, do którego poszkodowany może oddać samochód. Poszkodowany nie musi płacić za naprawę — robi to ubezpieczyciel na podstawie wystawionych faktur. Jest to znacznie wygodniejsza metoda dla poszkodowanego, który chce mieć szybko naprawiony samochód bez zbędnych formalności. Tutaj także jednak mogą pojawić się problemy. Jeżeli w trakcie naprawy ubezpieczyciel orzeknie o szkodzie całkowitej, poszkodowany sam będzie musiał zapłacić za naprawę.

Jak uzyskać pomoc?

Niezależnie od metody rozliczania szkody, poszkodowany zawsze może odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Można to zrobić samodzielnie — wystarczy wystosować odpowiednie pismo. Wystarczy w nim jedynie zawrzeć kwotę roszczeń i uzasadnić ją. W odwołaniu może także pomóc kancelaria odszkodowawcza, która profesjonalnie przeanalizuje dokumentację i będzie się starać o odszkodowanie w imieniu poszkodowanego.  

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Żnina

Nasz oddział w Żninie

helpfind

Oddział w Żninie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830