Odszkodowania Żory, uzyskaj odszkodowanie w Żorach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak samodzielnie uzyskać odszkodowanie?

Aby uzyskać odszkodowanie, o pewne rzeczy należy zadbać jeszcze na miejscu wypadku. Po zabezpieczeniu miejscu wypadku i upewnieniu się, że nie ma poważnie rannych, należy porozmawiać ze sprawcą. Powinien on przekazać dane ubezpieczyciela i numer polisy. Powinien on również podpisać oświadczenie sprawcy wypadku. Warto także sfotografować miejsce wypadku oraz wszystkie szkody. Można również zebrać zeznania świadków, ale nie jest to konieczne.

Jeszcze na miejscu wypadku można zgłosić szkodę, np.: przez telefon. Dokumenty wówczas należy nadesłać pocztą lub za pomocą formularza internetowego. Ubezpieczyciel analizuje dokumentację, a także przysyła rzeczoznawcę. Jego zadaniem jest sprawdzenie i udokumentowanie wszystkich szkód, a także sporządzenie kosztorysu. Są w nim zawarte wszystkie koszta naprawy pojazdu. Na jego podstawie ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie.

Jak uzyskać odszkodowanie przy pomocy kancelarii?

Wystarczy zgłoszenie szkody do kancelarii wraz z potrzebnymi dokumentami, by to specjaliści się wszystkim zajęli. Wówczas to oni sprawdzają, jakiej wysokości powinno być odszkodowanie i o taką właśnie kwotę starają się u ubezpieczyciela. Często także starają się o dodatkowe świadczenia, o których ubezpieczyciele nie informują. Dzięki temu odszkodowanie jest wyższe.

Poszkodowany może także uzyskać odszkodowanie znacznie szybciej niż u ubezpieczyciela, poprzez odkup szkody. Wówczas pieniądze są wypłacane najczęściej w ciągu kilku dni (ubezpieczyciel ma na to aż 30 dni).

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Żor

Nasz oddział w Żorach

helpfind

Oddział w Żorach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830