Odszkodowania Żuromin, uzyskaj odszkodowanie w Żurominie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubezpieczyciele zaniżają odszkodowanie?

Ubezpieczyciele bardzo często wypłacają zbyt niskie odszkodowania. Przez to poszkodowani nie mogą np.: zapłacić za naprawę swojego samochodu.  Często poszkodowani rezygnują całkowicie z naprawy lub decydują się na sprzedaż w stanie uszkodzonym.

Jak to się dzieje, że ubezpieczyciel wypłaca zaniżone odszkodowanie? Najczęstszym problemem jest zaniżony kosztorys, na podstawie którego ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie. Mogą się w nim pojawić koszty części alternatywnych zamiast oryginalnych. Często także pojawiają się rabaty, których w rzeczywistości dany warsztat nie udziela. Mogą także pojawić się niewłaściwe stawki za robociznę, a także zbyt krótki czas dokonywania kolejnych czynności. Czasami także nie wszystkie szkody pojawiają się w kosztorysie. Często wynika to z niewłaściwej pracy kosztorysanta dokonującego oględzin.

Poszkodowani mogą również uzyskać zbyt niskie odszkodowanie przy orzeczeniu szkody całkowitej. Może się bowiem zdarzyć, że szkoda tego typu zostanie orzeczona w niewłaściwy sposób. Dzieje się tak, gdy rzeczoznawca zaniży wartość samochodu przed wypadkiem, a zawyży wartość naprawy. Do tego najczęściej dochodzi także zawyżenie wartości wraku, którego nie sposób sprzedać. W ten sposób poszkodowany uzyskuje minimalne odszkodowanie.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Od każdej decyzji lub ubezpieczyciela poszkodowany może się odwołać.  Wystarczy jedynie napisać pismo, w którym znajdzie się kwota właściwego odszkodowania oraz jej uzasadnienie. Pomóc może tutaj doradca z kancelarii odszkodowawczej. Nie tylko pomoże sporządzić pismo, ale także w imieniu poszkodowanego będzie domagał się wyższego odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Żuromina

Nasz oddział w Żurominie

helpfind

Oddział w Żurominie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830