Odszkodowania Żyrardów, uzyskaj odszkodowanie w Żyrardowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co może uzyskać poszkodowany?

Poszkodowani najczęściej starają się o odszkodowania za wszelkie straty rzeczowe i finansowe. Dzięki temu mogą uzyskać zwrot kosztów naprawy np.: zniszczonego w wyniku wypadku samochodu. Poszkodowany może uzyskać także odszkodowanie za wszelkie przedmioty i osobiste drobiazgi, który były w samochodzie i zostały zniszczone. Dotyczy to nawet zniszczonej, czy podartej odzieży, którą poszkodowany miał na sobie w trakcie wypadku.

Poszkodowany może uzyskać także zwrot poniesionych wydatków. Najczęściej dotyczy to wynajmu pojazdu zastępczego. Ubezpieczyciel może sam dostarczyć taki pojazd lub wskazać wybraną wypożyczalnię. Samochód przysługuje na cały okres naprawy. Poszkodowany może także domagać się zwrotu kosztów holowania, jeżeli samochód jest niezdolny do jazdy.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Aby uzyskać odszkodowanie, należy zgłosić szkodę we właściwym zakładzie ubezpieczeń. To sprawca powinien podać dane ubezpieczyciela wraz z numerem polisy. Jeżeli nie ma ofiar w ludziach może także podpisać oświadczenie sprawcy, które jest ważnym dokumentem dla ubezpieczyciela. Jeżeli jednak ktoś doznał poważnych obrażeń albo sprawca nie przyznaje się do winy — konieczne jest wezwanie policji. Ta ustali okoliczności zdarzenia i sporządzi notatkę służbową.

Po zgłoszeniu wdrażana jest procedura likwidacji szkody. Podczas niej sprawdzane są rozmiary strat, a także ustalana jest wysokość odszkodowania. Po jej zakończeniu ubezpieczyciel wydaje decyzję i wypłaca pieniądze.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Żyrardowa

Nasz oddział w Żyrardowie

helpfind

Oddział w Żyrardowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830