Odszkodowanie za śmierć

Zawalcz o po stracie bliskiej osoby.

Dzięki naszej pomocy zostanie Ci wypłacona stosowna rekompensata

Wypełnij formularz - my zajmiemy się resztą.

O nas

Co Ci się należy, gdy stracisz bliską Ci osobę?

Śmierć osoby, z którą łączyła nas silna więź jest bardzo bolesna. Nic nie jest w stanie złagodzić cierpienia, jaki towarzyszy po jej odejściu. Nagła śmierć osoby bliskiej to zawsze ogromna tragedia i jedno z najtrudniejszych przeżyć, które często odbija się na naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Sprawdź za darmo, czy należy Ci się odszkodowanie lub dopłata

Uzyskaj wysokie zadośćuczynienie

Jeżeli w wypadku straciłeś bliską osobę, możesz starać się o zadośćuczynienie. Ma ono za zadanie zrekompensować ból, stratę i cierpienia psychiczne związane ze śmiercią najbliższej osoby.

Dostaniesz należne odszkodowanie

Gdy po wypadku Twoja sytuacja materialna uległa pogorszeniu masz prawo również wystąpić o odszkodowanie. Jest to odszkodowanie z OC sprawcy.

Pomożemy uzyskać Ci zwrot za koszty pogrzebu

Możesz starać się o zwrot kosztów pochówku, które często są bardzo wysokie i znacznie przekraczają możliwości finansowe najbliższej rodziny.

Staramy się o rentę

Jeżeli osoba, która zginęła w wypadku była jedynym żywicielem rodziny, przysługuje Ci prawo do ubiegania się o rentę. Osoba zmarła nie może być sprawcą wypadku.

HelpFind - odszkodowania online

Szybko - wygodnie - bez wychodzenia z domu

Witamy na stronach HelpFind - niezależnego eksperta ds. odszkodowań. Skontaktuj się z nami, jeżeli Ty, lub bliska Ci osoba ucierpiała w wypadku. Pomagamy również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Chętnie pomożemy Ci bezpłatnie uzyskać informacje o Twoich możliwościach odszkodowawczych.

Marka HelpFind należy do firmy DirectInfo sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Staroprzygodzkiej 117, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu (IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego) pod numerem 0000385405 NIP 6222763569, REGON 301735830

Masz pytania? Zadzwoń

+48 882 383 033

lub napisz

odszkodowania@helpfind.pl

Wyższe odszkodowanie w krótszym czasie!

Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać Twoją sprawę.

Najszybciej. Najlepiej. Najwygodniej.

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej całą dobę
Formularz 3 Wypełnij formularz
minuty

Tyle trwa wypełnienie naszego formularza

Opłaty wstępne 0 Zero opłat

Tyle wynoszą opłaty wstępne. Nie płacisz, dopóki nie wygramy Twojej sprawy

Skontaktujemy się z Tobą 28 Kontakt
sekund

Tyle czekasz na kontakt z naszej strony

Zadośćuczynienie 20 Ubiegaj się o zadośćuczynienie
lat

nawet po takim okresie możesz ubiegać się o zadośćuczynienie

Dlaczego my?

Pomagamy w uzyskaniu różnego rodzaju odszkodowań: osobowych, majątkowych, w pracy, rolnictwie, za które należą Ci się pieniądze. Dzięki naszym ekspertom w szybki i efektywny sposób uzyskasz satysfakcjonujące Cię odszkodowanie. Brak dopłat przedwstępnych a nasz przedstawiciel dopełni wszelkich formalności w Twoim imieniu.

Szczerze polecam HelpFind.pl
To była dla mnie ważna pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Ryszard, Kraków

Dyskrecja i wygoda gwarantowane!

Dowiedz się więcej

Nie musisz nic robić. Możesz bezpiecznie powierzyć nam swoją sprawę i czekać na jej finał.

Rozumiemy, jak trudne jest funkcjonowanie po wypadku. Dlatego wymagamy minimum formalności. Brak konieczności wychodzenia z domu, aby zgłosić swoją sprawę. Wszystko odbywa się przez internet i telefon, w dogodnych dla Ciebie porach.

Wypełnij formularz

To bardzo proste. Uzupełnił w formularzu niezbędne. To ułatwi nam późniejszy kontakt. Następnie możliwie dokładnie opisz swój przypadek. Dołącz też dokumentację, która ułatwi nam analizę.

Oddzwonimy do Ciebie

Po przeanalizowaniu sprawy oddzwonimy do Ciebie. Zajmuje nam to nie więcej, jak 24 godziny. Uzyskasz wówczas propozycję odszkodowania. Poinformujemy Cię także o dalszych krokach w Twojej sprawie.

Uzyskaj odszkodowanie za śmierć w helpfind

Opinie naszych klientów

Poniżej prezentujemy wybrane opinie naszych klientów.

Nie wiedziałam, że po śmierci syna należy mi się jakiekolwiek zadośćuczynienie. Ale pełnomocnik z Helpfind wywalczył zaskakująco wysoką kwotę. I nie musiałam sama niczego załatwiać!

Karolina, Warszawa.

Ekspresowy kontakt, profesjonalny przedstawiciel, satysfakcjonująca kwota odszkodowania. Co mogę dodać? Każdemu polecam taką obsługę w trudnych chwilach.

Krzysztof, Wrocław

Ubezpieczyciel zaniżył kwotę odszkodowania, mimo iż sprawa dotyczyła trudnej dla mnie kwestii śmierci męża. Byłam w szoku, z trudem utrzymywałam rodzinę. Helpfind nie musiałam niczego tłumaczyć, wiedzieli co robić i szybko uzyskałam dodatkowe pieniądze.

Barbara, Kalisz

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiesz, jak to działa? Tu rozwiewamy najczęstsze wątpliwości.

Kiedy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

W przypadku śmierci bliskiej osoby można starać się o odszkodowanie nawet 20 lat po wydarzeniu.

Komu należy się zadośćuczynienie za śmierć najbliższej osoby?

Zadośćuczynienie należy się najbliższym osobom zmarłego. Najczęściej dotyczy to małżonków, dzieci. Także i rodzice mogą otrzymać takie odszkodowanie, w szczególności gdy było ono jeszcze niepełnoletnie. Także osoby pozostające w nieformalnym, ale bliskim związku z poszkodowanym mogą ubiegać się o zadośćuczynienie.

Co jest konieczne, aby ubiegać się o odszkodowanie?

Formalności związane z ubieganiem się o odszkodowanie sprowadzamy do minimum. Wystarczy krótki opis sytuacji, oraz dokumentacja wydarzenia, np: zdjęcia, zeznania świadków, czy policyjna notatka. W dokumentacji może znaleźć się także poświadczenie wydatków, np: faktura za pogrzeb.

Ile to kosztuje?

Nie musisz wnosić żadnych opłat wstępnych. Analiza i konsultacje również nic cię nie kosztują. Gwarantujemy, iż nie poniesiesz także żadnych dodatkowych kosztów. Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po wywalczeniu odszkodowania - w formie prowizji.

Dostałem za niskie odszkodowanie. Co teraz?

Otrzymane wcześniej odszkodowanie, a nawet ugoda sądowa nie zamykają Ci drogi Wciąż możesz starać się o dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że wciąż istnieją przesłanki umożliwiające takie starania. Mogą również pojawić się nowe okoliczności uzasadniające kolejne świadczenia.

Skorzystaj z formularza bezpłatnej analizy

Bez zobowiązań - bez opłat - bez wychodzenia z domu

Skorzystaj za darmo

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego.
Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

zero spamu

Polityka "Zero Spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.