Wypadki przy pracy - uzyskaj należne odszkodowanie, pobierz dokumenty

Potrzebujesz wzoru dokumentu dot. odszkodowania za wypadek przy pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę przydatnych dokumentów do pobrania.

Sprawdź wysokość odszkodowania

Wypadek w pracy

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy do pobrania

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Dowiedz się, jak prawidłowo wypełnić dokument i o czym musisz pamiętać. Służymy radą i podpowiadamy, jakie dodatkowe dokumenty należy złożyć i gdzie. Dowiedz się wszystko o odszkodowaniu po wypadku w pracy. Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu.

Karta wypadku przy pracy | Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu

Karta wypadku przy pracy jest wymaganym dokumentem, aby móc ubiegać się wypłatę odszkodowania. W przeciwieństwie do protokołu powypadkowego, karta wypadku dotyczy osób, które nie nawiązały stosunku pracy z pracodawcą. Dokument ten należy sporządzić w ciągu 14 dni od chwili zgłoszenia wypadku.

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika | Wzór dokumentu

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika należy sporządzić niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia. Zarówno pracownik, jak i każdy świadek wypadku ma obowiązek poinformowania pracodawcy o wystąpieniu takiego zdarzenia. Sprawdź, jak prawidłowo wypełnić zgłoszenie wypadku i pobierz wzór dokumentu.

Oświadczenie o wypadku w pracy | Pobierz szablon dokumentu

Oświadczenie o wypadku w pracy najlepiej przedstawić w formie pisemnej. Obowiązek powiadomienia pracodawcy o zdarzeniu, należy do samego poszkodowanego oraz świadków wypadku. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny wzór oświadczenia do pobrania w trzech formatach oraz instrukcję jego wypełnienia.

Karta wypadku do pobrania. Sprawdź, jak wypełnić dokument.

Karta wypadku jest odpowiednikiem protokołu powypadkowego i dotyczy ona osób zatrudnionych na podstawie innej niż umowa o pracę. Wzór tego dokumentu jest ściśle określony przez prawo. Możesz pobrać go bezpłatnie z naszej strony. Zapoznaj się również z ważnymi informacjami na temat wypadku przy pracy

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy jest sporządzany przez zespół powypadkowy. Dokument ten jest niezbędny, aby móc ubiegać się o wypłatę świadczeń z ZUS oraz ubezpieczyciela pracodawcy. Dowiedz się, jak wypełnić protokół powypadkowy. Możesz pobrać bezpłatny wzór dokumentu.

Dlaczego Helpfind?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.
bezpłatnie

bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.
bez zobowiązań

bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.
polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik