Wypłata odszkodowania z OC sprawcy

Szkoda w ciągu 3 lat? Sprawdź za darmo, czy odszkodowanie nie zostało zaniżone

  1. 89% wypłat dla odszkodowań z OC jest zaniżonych!
  2. Darmowa analiza sprawy
  3. Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy w 7 dni

Sprawdź, czy Twoja wypłata odszkodowania została zaniżona

Wypłata odszkodowania z OC sprawcy ile możesz uzyskać

Czy wiesz, że...

89%

wypłat dla odszkodowań z OC jest zaniżonych!

2 300,00 zł

średnia wysokość dopłaty do odszkodowania z OC sprawcy

w 24h

za darmo sprawdzimy, czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone

Darmowa analiza w 24h

krok: 1 z 2

Zaniżona wypłata odszkodowania z OC - jak działa dopłata?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Zwykle poszkodowani sądzą, że jeżeli nie mają dobrego ubezpieczenia, żadne odszkodowanie im się nie należy. To dość powszechny błąd. Należy zauważyć, że poszkodowany nie musi płacić za żadne szkody powstałe w wypadku - nie jest on za nie odpowiedzialny. W takim przypadku następuje wypłata odszkodowania z OC sprawcy Jak starać się o takie odszkodowanie? Należy rozpocząć proces likwidacji szkody. Zaczyna się od zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela sprawcy. Niestety, leży to po stronie poszkodowanego. Później niestety też musi nadzorować cały proces, bo bardzo często dochodzi do nieprawidłowości. Problemy rozpoczynają się już w kolejnym etapie. Są nim oględziny rzeczoznawcy i sporządzanie kosztorysu. Ceny części, stawki warsztatowe, a także wartość samochodu są często tak dobierane, że w efekcie poszkodowany otrzymuje zaniżone odszkodowanie. Cały proces może przebiegać szybciej i bardziej efektywnie. Wówczas szkodę zgłasza się nie do ubezpieczyciela, a kancelarii odszkodowawczej. To ona przejmuje wszystkie formalności. Następnie wdraża procedury, dzięki którym odszkodowanie jest znacznie wyższe,a poszkodowany nie ma większych problemów z jego odzyskaniem.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik