Zaniżony kosztorys? Odszkodowanie z OC sprawcy

Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat? Sprawdź za darmo, czy należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy lub dopłata do odszkodowania OC

  1. Bezpłatna weryfikacja kosztorysu
  2. Dopłacamy nawet w 48h
  3. Średnia wysokość dopłaty 2300 zł

Sprawdź, czy Twój kosztorys został zaniżony

Zaniżony kosztorys - odszkodowanie z oc sprawcy

Czy wiesz, że...

5 756,00 zł

o tyle średnio Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżają kosztorysy naprawy pojazdów

2 300,00 zł

średnio dopłacamy do kosztorysów naprawy pojazdów

89%

wypłaconych odszkodowań jest zaniżonych

Sprawdź czy Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie OC

krok: 1 z 2

Jak to działa?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Sprawdź o ile TU obniżyło Twoje odszkodowanie

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Coraz więcej poszkodowanych decyduje się na oddanie swojej sprawy w ręce kancelarii odszkodowawczej. Jest to sposób na szybsze i wyższe odszkodowanie. Poszkodowani bowiem w ten sposób unikają przedłużających się procedur. Jak wygląda ubieganie się o odszkodowanie z taką kancelarią? Najważniejszym elementem jest analiza szkody. Jest to darmowa usługa, podczas której dokumenty poszkodowanego podlegają wnikliwej analizie. Należą do nich kosztorys, opis szkody, oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna. Dzięki temu specjaliści kancelarii uzyskują pełny ogląd sytuacji. W sprawę włącza się także niezależny rzeczoznawca, który właściwie szacuje wysokość odszkodowania. I to jest najważniejszy element tego procesu. Ma on właśnie na celu stwierdzenie, jak bardzo ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie. Na podstawie analizy kancelaria walczy o właściwą kwotę, a następnie przekazuje ją poszkodowanemu. Co ważne, sama analiza do niczego nie zobowiązuje i może być jedynie informacją dla poszkodowanego kierowcy. Po jej dokonaniu nie ma obowiązku korzystać dalej z usług kancelarii, ani tym bardziej dokonywać za to jakichś opłat.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik