/

Media
Media zauważają ,[object Object],i doceniają działalność Helpfind

Media zauważają
i doceniają działalność Helpfind

Sankcja kredytu darmowego – jak może pomóc kredytobiorcom

Jak obniżyć ratę kredytu i spłacić wyłącznie kapitał początkowy? Zastosuj sankcję kredytu darmowego. Pomoże w tym firma Helpfind.

Czy wiesz, że należy ci się dopłata? 99% odszkodowań jest zaniżonych!

Firmy ubezpieczeniowe zaniżają wypłacane odszkodowania. To fakt, który potwierdzają liczne dane lidera polskiego rynku dopłat do odszkodowań online.

Rewolucyjna oferta dla frankowiczów. Firma kupi ich spłacony kredyt

To prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Helpfind odkupi od ciebie kredyt frankowy, a pieniądze trafią na konto w ciągu 14 dni roboczych od podpisania umowy.

Sankcja kredytu darmowego sposobem na zwrot nawet kilku tysięcy złotych ze swojego kredytu

Sankcja kredytu darmowego to szansa dla klientów banków w Polsce, którzy mają możliwość ubiegania się o spłatę wyłącznie pożyczonego kapitału.

Likwidujesz szkodę z polisy OC sprawcy? Możesz stracić nawet 20 tys. zł, jeśli się o nie nie postarasz

Dlaczego? 99% przeanalizowanych przez Helpfind odszkodowań z tytułu szkody OC jest zaniżanych. Jak się przed tym bronić?

Zaniżone odszkodowanie z OC. Co może zrobić poszkodowany kierowca?

Zaniżanie odszkodowań z OC stało się normą. Firmy ubezpieczeniowe stosują różne sztuczki, aby wypłacić poszkodowanym jak najmniej.

Masz problem z ubezpieczycielem lub bankiem? Z Helpfind szybko go rozwiążesz

Niestety, nie zawsze ubezpieczyciel wypłaci tyle, ile powinien. Bankom również zdarza się nieprawidłowo rozliczać z kredytu swoich klientów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Helpfind.

Dostałeś odszkodowanie z OC sprawcy? Nie ciesz się, bo było zaniżone

Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat dostałeś odszkodowanie z OC sprawcy, to nie ciesz się, bo na 99 proc. było zaniżone. Zobacz sztuczki ubezpieczycieli.

Odszkodowanie po wypadku. Co zrobić, by było jak najwyższe?

Odszkodowanie po wypadku. Co zrobić, by było jak najwyższe? Jest kilka zasad, które warto znać rozmawiając z ubezpieczycielem.

Ostrowska firma wywalczy dla Ciebie większe pieniądze z odszkodowania

Jeśli byłeś osobą poszkodowaną w wypadku bądź kolizji, a od tego zdarzenia nie minęły 3 lata, koniecznie sprawdź, czy w kosztorysie, który dostałeś od ubezpieczyciela, nie wystąpiło zaniżenie.

Ubezpieczyciel zaniżył kosztorys o ponad 28 tys. zł

Zbyt niskie odszkodowania wypłacane z ubezpieczenia OC sprawcy stają się coraz większym problemem dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych

Frankowicze nie mogą tego przegapić

Darmowy kredyt frankowy? To możliwe, ale najpierw trzeba iść do sądu i unieważnić umowę. Po opinii Rzecznika Generalnego TSUE wielu frankowiczów w końcu decyduje się na ruch i pozywa bank.