HelpFind - firma odszkodowawcza

NIE wygrasz! NIE płacisz!

Więcej o nas

centrum odszkodowań HelpFind

Idea naszej firmy

Najważniejsze jest dla nas zapewnienie wygodnej usługi. Pomysł zaczął się od pytania “Jak uprościć procedurę starania się o odszkodowanie?” W dobie Internetu odpowiedź była prosta. Dzięki temu narodził się Helpfind z ideą zgłaszania problemu poprzez prosty formularz internetowy.

Uznaliśmy, że to idealny sposób komunikacji dla każdego poszkodowanego, niezależnie od tego gdzie się znajduje i jak trudna jest jego sytuacja. Dzięki temu też kontakt jest bardzo szybki. Po otrzymaniu formularza kontaktujemy się telefonicznie, a następnie na bieżąco monitorujemy sprawę i informujemy o postępach

Wykorzystujemy też Internet w inny sposób. Poprzez bloga chcemy dawać merytoryczną i ważną treść. Zdajemy sobie sprawę, że tematyka odszkodowań nie jest łatwa, a wiedza na ten temat nie jest powszechna. Chcemy przekazywać najważniejsze wiadomości w prostej, zrozumiałej formie.

Historie naszych klientów

Dane naszej firmy

DirectInfo Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Staroprzygodzka 117

KRS: 0000385405

NIP: 6222763569

REGON: 301735830

Nasze wartości

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

bezpłatnie

bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Narzędzia HelpFind

procedura dochodzenia odszkodowań

Procedura

dochodzenia odszkodowań Dochodzenie odszkodowań
lista kancelarii odszkodowawczych w Polsce

Lista kancelarii

odszkodowawczych w Polsce Kancelaria odszkodowawcza
bezpłatna analiza kosztorysu

Nasze narzędzia

do bezpłatnej analizy kosztorysu Bezpłatna analiza kosztorysu
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik